Shyhrete Behluli & Mahmut Ferati (Potpuria 3)Gezuar 2015

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 8 years ago
preview_player
UCKpVxzH0G5NJYi3nBNVp7Jw


Follow VizioniLibonia on…

© & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

💬 Comments
Author

O ju lumte goja me ate za si bilbil ju jeni per muzik jeni te mrekullushem na knaqet ju knaqt zoti gjithmone 👌👌👌🥰🥰🥰🥰🥰

Author — Ergi Alliu

Author

Bravo aq te mire qe jeni edhe kenget super te bukura I keni

Author — Xhuljana Shehu

Author

po po nje takime o shpirti ime per te hequre nje ate pike ne zemer me me fole zemrate per tere jeten jete po me pelqene kenga shume 

Author — Drita A

Author

Ah sa mir po knijn Mahmut Ferati dhe Shyrete Belhuli:

Author — Semire Lekaj

Author

Bravo zoti jet e shendet ishalla ju dhente

Author — Bashkim Tafa

Author

Shumë shumë shumë kënge e bukur, me pelqen në extremitet. Në fakt deri më tani kënge më të fortë popullore nuk kam dëgjuar ndonjëhere! <3 <3

Author — ToniKosova1

Author

Mirë këndojnë edhe Shyhretja edhe Mahmuti, së pari dua ta ceki: Këtë nuk mundem ta quaj muzik, ky eshtë vetem ritem, ska të bej me tone të muzikës. E dyta ky lloj këndimi është sikur bën llaf më ndonjë duke ja tregu hjekit e dashnis. Për kët aesye prej meje i ka zero pikë.

Author — A.K

Author

Si baca Mahmut ska shka kendon mas miri

Author — Avdulqerim Ademi

Author

mos u mplakshi kurr veq kang sa me shum ndoshta sa do pak na e letson lodhjen ton kaq te madhe

Author — Indrit Morina