Stealth - Non Stop (official 4K video)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
Stealth - Non Stop (official 4K video) 5
UCZTjGQcRN7tjqUNGAv4L6pg


Directed by: Kai Shoots
Lyrics: Stealth
Music: Power

© 2019 ℗ & © AVD Digital & Hellbanianz | All Rights Reservedstealth, stealth nonstop, non stop, stealth non stop,

💬 Comments on the video
Author

Hellbozz, love from Italy, brothers 🇮🇹🔥🇦🇱🔌

Author — Pietro Ferrari

Author

Respekte, kshu ju pafsha te gjitheve Shqipe, boll kemi vujt 🙏🕋

Author — DIABLO 777

Author

Sa like shkojn per shqiptaret e londres🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Sferat e Dragoit Z

Author

RIP to the fathers who see their daughters in this song LOL

Author — ismail Brahimi

Author

Ma quanti italiani ci stanno su sto video 🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱

Author — Leben 26

Author

I don't understand nothing, but I love the vibes.
Pace from Italy.

Author — temoor iqbal

Author

like always super song...but vinz where is 🤔👏👏👏👏

Author — pashk pashko

Author

Kush mendon se jan mat fortit n venn like cm tem❤️😈👑❗️💥🔥🔥

Author — D1nky

Author

Can alwayz truzt Hellbanianz make da speakerz zound profound in da A6!!!

Author — BENJAMIN

Author

Teksti

Chorus

Ajo nuk din mu nal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high si rraketa

1st verse
Tu jetu sikur neser kam me vdek f**kd up
pa u lodh jam tu rreziku on road NONSTOP
ajo thot nuk e du po so kan locked up
i don shqipet lock off lloj qe bojn gunshots
Bina flak ku do shkelim yeh we burn the club up
krejt po folin gang gang but they talk about us
skena fjal 100 shishe du mi hap mi derdh kot
ajo po do me u lag un e laj me Ciroc
Ajo po do me plas plas tritol
ajo o tjeter class class move on
merri shoqet hajde bashk bashk game on
se my shqipez jan lojtar ndark ping pong
A do me shku Nhava dhe me hup kontroll
dhe kur tdush Te uli posht sikur ashensor
A mundesh me duru me thon nuk o boll
yeah i move like bond por nuk jam aktor

chorus
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nut din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high is rraketa
Ajo nuk di mu dal on top o got
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nut din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

2nd verse
4 kurva me nji dhom tu bo mic check
3 blondies i perzij dhe me nji brunet
bad bi**hez in the club yeah i see they flex
everybody wanna link up hb connect
She bad when she moving on the dancefloor
dancehall un i du 2 vetem 2 bojn skrrr
shes hot edhe don me bo speed sikur lambo
on top edhe bon melodi sikur piano

chorus
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nut din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high si rraketa
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nut din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

Author — Lyrics Songs

Author

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bitch so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bitch so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

1st verse
Tu jetu sikur neser kam me vdek fuckd up
pa u lodh jam tu rreziku on road NONSTOP
ajo thot nuk e du po so kan locked up
i don shqipet lock off lloj qe bojn gunshots
Bina flak ku do shkelim yeh we burn the club up
krejt po folin gang gang but they talk about us
skena fjal 100 shishe du mi hap mi derdh kot
ajo po do me u lag un e laj me Ciroc
Ajo po do me plas plas tritol
ajo o tjeter class class move on
merri shoqet hajde bashk bashk game on
se my shqipez jan lojtar ndark ping pong
A do me shku Nhava dhe me hup kontroll
dhe kur tdush Te uli posht sikur ashensor
A mundesh me duru me thon nuk o boll
yeah i move like bond por nuk jam aktor

chorus
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bitch so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high is rraketa
Ajo nuk di mu dal on top o got
pretty bitch so hot rrezistenca
Ai nut din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

2nd verse
4 kurva me nji dhom tu bo mic check
3 blondies i perzij dhe me nji brunet
bad bitchez in the club yeah i see they flex
everybody wanna link up hb connect
She bad when she moving on the dancefloor
dancehall un i du 2 vetem 2 bojn skrrr
shes hot edhe don me bo speed sikur lambo
on top edhe bon melodi sikur piano

chorus
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
pretty bitch so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her Qe jena bashk we fly Aladin
we ride pandalim bojna kilometra
sa her qe kana dal tu pi canabis
ti flak un benzin so high is rraketa
Ajo nuk di mu dal on top o zot
pretty bitch so hot rrezistenca
Ai nut din me tfal on job gunshots
bad shqipez on the block kudo vin me benza

Author — Game Over

Author

Sa liké shkojne per shiptaret e bruxelit🇦🇱🇧🇪🇦🇱🇧🇪🇦🇱

Author — Assia Zymberaj

Author

Cant understand it but have to listen to it everyday big tune 💯👍

Author — reece hastings

Author

Pray for Albania 😢🙏🙏

Zoti ju rujt të gjithve ishalla 💝

Author — Kürşat Müzikleri

Author

Leider versteht man nach dauerschleifen all day immer nicht nicht alles.
Wer ist der ehrenman der uns übersetzt 🙏🏻
Seine Stimme geht ins Herz.
Der Beat macht alles Perfekt 👌🏼

Author — Amany Khater

Author

Ich bin der deutsche Kommentar nachdem du suchst 🤫😉

Author — Dynamic

Author

Bravo çuna keni hec shum por investoni me mend se qeverija britanike jan shum te fort

Suksese

Author — Santino Rocco

Author

A po e prisni Adrenaline? Real Adrenaline del kto dit.

Author — Albanian Hits

Author

Ajo nuk di nal on Top o Zot
pretty bitch so hot rezistenca 🤪
The Best Song Ever 👑
#2020

Author — Valentino

Author

Ai esht zemra Jem kush mendon se e do Like komentin

Author — Sadik Ibraim