Na ishte njëherë 'Poezitë e Hanes' Episodi 8

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 8 months ago
preview_player
UCS4eIHOtRK9Jw44lEAMIyJw

Ekipi realizues:
Producent: Arben Fejzullahu
Regjisor: Ibër Deari
Skenarist Ibër Deari (8 Episode)
Ben Apolloni (1 episod)
Shkëlqim Islami (1 episod)
Drejtor i Fotografise: Toni Velichkovski
Montazhi: Avdi Thaci
Skenograf: Ardian Kadriu
Ndihmës skenograf: Valmir Miftari
Kostumografe: Medina Hoxha (8ep)
Kostumografe: Emira Ymeri (2ep)
Tonist: Simon Kiprovski
Organizator: Sefedin Shabani
Ndriçimi: Ivan Gjorshev (6 ep)
Ndriçimi: Marjan Spasovski (4ep)
Best Boy: Sasko Kocev (4 ep)
Best Boy: Nenad Pejic (6ep)
Color Grade: Branko Ristovski (9ep)
Color Grade: Fisnik Halili (1ep)
Fotograf dhe video: Ajhan Muslija
Asistent i kamerës: Trajce Jovanovski (4ep)
Asistent i kamerës: Boris Ralev (5ep)
Asistent i kamerës: Marko Najdenovski (1 ep)
Dizajni: Rilind Sulejmani
Transporti: Fejsall Demiri
Koordinator i Produksionit: Agron Fejzullahu
Viti i prodhimit: 2021
Produksioni FrameIn, per TVM2
Aktoret
Adrian Aziri
Blerim Ismani
Lena Kryeziu Bokshi
Afrim Mucaj
Monna Mustafa
Bujar Ahmeti
Sabina Memishi
Labinot Raci
Vebi Qerimi
Xhejlane Terbunjaj
Shkelqim Islami
Hasim Memisi Sopi
Drita Kaba Karaga
Gezim Zherka
Sefedin Shabani
Flakron Aliu
Fisnik Zeqiri
Mentor Kurti
Mirsad Abazi
Emine Kadriu
Xaka Jonuzi
Muzafer Etemi
Kujtime Ahmeti
Taulant Destani
Faton Ibrahimi
Ardian Kadriu
Enis Abzi
Akil Abazi
Gjelbrim Emini
Blerim Dardhishta
Mendim Murtezi
Rrahim Ramadani
Abedin Alimi
Aron Arifi
Dea Shabani
Festim Fejzullai
Venhar Fejzullai

💬 Comments
Author

Respekt na knaqt sidomos neve gurbetqarve 🔥

Author — Mirjeta Orges

Author

Respekt per Sabina Memishi, aktrim dhe interpretim fenomenal te poezive Suksese.

Author — Miriban Kastrati

Author

Shprehi dhimbjen për vajzat shqiptare apo nanat tana ku tu u mbeshtet në ligjin e Lek Dugagjinit I kan shtyp gjinin femrore!

Author — Arber Lajqi

Author

Bravo, per kto seriale kemi nevoje. Per histori te vendit tone. Suksese

Author — Dorjan Ujka

Author

Ne secilen episod qe po e shfaqni kete djalin Mentor Kurti, filmi po merr nji kahje shum tvertet edhe po vertetohet qe esht njo prej artistave te ri qe aktrimin e shfaq ne menyren me origjinale trealitetit thjesht Respekt 👏🏼 Film shum i qelluar

Author — Omer Ramadani

Author

Teper domethenese! "Hana" Aktore e mirfillt! Suksese...

Author — PlisiKokajve

Author

serial ma të mirë s’kam
Pa! Me shumë mësim e dëmethanje

Author — Besa Bekteshi

Author

Lum na qe jukem sidomos na gurbetqart
Hallall zoti ju bekoft per kto tregime t‘verteta 🙏

Author — Behar Kolgeci

Author

Rrahejm ma i forti aktor je vetem perpara versnejk 😀

Author — Alban Ilazi

Author

Shum Film i mir sa paster e bukur e folin gjuhen ton shqipe ...

Author — R R

Author

Respekt per te gjith jeni shum te mir Zoti ju rujt dhe ju thasht shendet

Author — Arben Berisha

Author

Ju lumtë për të madhin Zot
Vetëm edhe një epizod në lidhje me këtë edhe fundin e bukur

Author — Muhamer Isufi

Author

Krejt shum mir veç ki aktori Mentor Kurti tamam aktor. Respekt edhe per tjeret aktor qe lujn te ki film, ama Mentori I veqant bravoo… 👍

Author — sufjan kasami

Author

Hallall e respekte pèr kèt film me domethanèse

Author — elmi beatz

Author

Kjo vajza shum e bukur ma heki tepelekin e krevit😂

Author — Albanian Albanian

Author

Bravo ju qoft veq vazhdoni respekt. Prej Melbourne Australia

Author — Zymer Krasniqi

Author

Mexi se Spo pres me Kshyr Vallahi bile ma mir te kshyrmi Serie Shqip se sa Turqisht SHQIPTAR JEM DHE DOT VDESIM 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Refik Xheladini

Author

Te vetmet seriale qe si familje i shofim te gjith bashk 🥰🥰🥰🥰🥰

Author — Berti Itali

Author

Dashnija ka veq ni zemer at qe edon vet jo kush ta porosit me misit 🌹❤️🌹❤️🌹❤️

Author — Germany Boss

Author

Bravoo qe po na knaqni me kto videoooo💖💖🙈🙈

Author — Art