Ekrem Bardha, historia e panjohur! Biseda me Fan Nolin, dhe takimet me Nikson e Klinton për Kosovën

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 3 months ago
preview_player
UCyny-dfYPbE-CjAkzkZqF8A

Moderator: Edi Manushi
Autor: Glenti Nallbani

“Galeri” një rubrikë e cila përcjell përmes fotove rrugëtimin në jetë të disa prej personazheve qe kanë lënë gjurmë në Shqipëri me historitë apo karrierën e tyre. Nostalgji, emocione dhe eksperienca të përcjella në mënyrë speciale.
Këtë javë i ftuar do të jetë Ekrem Bardha. Historia e dy vëllezëeve qe u arratisën nga shqipëria ne fillimet e regjimit komunist dhe për më shumë se 35 vite e patën të pamundur të shkelnin në tokë shqiptare. Suksesi I tyre në SHBA, jeta dhe Karriera dhe impakti që patën në vend.


Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.


Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

#eDiell#TopChannel

💬 Comments
Author

Histori e gjall, respekt për këtë angazhim familjar dhe për gjitha angazhimet e familjeve tjera në përgjithësi. Kjo është historia e vërtet e Kosovës.

Author — Hajredin Ilazi

Author

Respekt për familjen Bardhi për kontributin që ka dhanë për shqipëri dhe kosovë.

Author — Asllan Krasniqi

Author

Respect per Zotni Bardhe dhe familja e tij❤⭐️🙏🏻

Author — Frida Dajci-Xenopoulou

Author

Respekt per familien patriote Bardha si dhe gjithe Diaspora

Author — Shpresa Xh

Author

Sikur të kishim dhe ca njerëz të tjerë si Ekerem Bardha, për fat të keq kemi hajdutë si Edi Rama, Sali Berisha dhe Ilir Meta 😔

Author — Eddy Kent

Author

She hasn't changed much just I remember her beautiful and great human being with a big heart, she helped me a lot when I arrived in Detroit

Author — Tironci B

Author

Respekte per z Bardha burri i zgjuar dhe familje e nderuar

Author — Tironci B

Author

RESPEKTE. Fjalet jane te pakta per te shprehur mirenjohjen per kete BURRE.

Author — Autoctonus Albania

Author

Respekt për familjen atdhetare Bardhi, zoti j'au bekoftë oxhakun dhe konakun.
Mirënjohje dhe përshëndetje nga Kosova.

Author — Ali Tahiri

Author

SHUME RESPEKT PER FAMILJEN BARDHA. DHE NE VECANTI ZOTIN EKREM BARDHA ❤🖤🇦🇱✌❤

Author — Milan 99

Author

Çfare lumturie kur degjon vlerat e burrave te qèmotit ! Qofsh i nderuar 🇦🇱 i kulluar

Author — Irgen

Author

Respekte shume per kete familje heroike.

Author — roza

Author

I paharrushem patriot te tille kemi shpres

Author — Gez Gjoka

Author

Oh sa u kënaqa, që kombi ynë i vogël, nxjerr legjenda të tillë. RRESPEKTE

Author — kokekrisuri

Author

Respekt pa kufi per familjen Bardha...

Author — e.z and r.z

Author

Faleminderit qe u kthyet tek galeria tradicionale

Author — ro zizi

Author

Familje e madhe nga nje nene e madhe Bravo

Author — katialfr1

Author

I degjon keto historiani Milo !
Degjoj paskal se te ndihmojn te flasesh drejt

Author — Leonidha Danaj

Author

Ishte knaqsi ta degjoje zotri Ekrem Bardha, i uroj shume shendet dhe jete te gjate !

Author — Shemsi Ferizi

Author

Burri i nderuar ky bardha burrë me vlera respekte i sakt kur flet thjesht dhe saktë

Author — shkumbin