Ylli Sufaj & Lisa Bujaj - Pash njata dy sy (Official video HD)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 3 years ago
preview_player
UC5dtzBrir6yWfpEgNxSMtrQ

Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
#tvbluesky #muzikeshqip #hiteshqip

💬 Comments
Author

O zot ruaj rapsodat ton shqiptar dhe kangtaret ton me za bilbili te pastr si loti paci jet dhe suksese👍👌👏✍️👋🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Adlea Jashari

Author

Nji kang shum e bukur, e Interpretuar ne menyr te shkelqyer, me nji za shum te kombinuar, e melodioz. Urime..Itali 2019.shtator.

Author — Tom Dida

Author

Zemra ju kendoft shqipe...shum mir.rrespekt.

Author — S. L.

Author

Shum bukur zemra ju kendofte 👏👏🇦🇱🇦🇱🙋‍♀️

Author — lule curri

Author

Zeri paster sikur uji I Cemit zemra ju kendofte bilbilat e Kelmendit.

Author — Infiltrato Forever

Author

Bravo za pesmu ovaj spot snimljen u americi pozdrav iz novog pazara

Author — Zejna D

Author

Siksese bravo duet i shkelqyar ne central park ny 🌟🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸

Author — Albana Gashi

Author

Shum bukur tekste, kendue bukur e nje kombinim shum i mir, goja ju lumt.

Author — Martin Sokoli

Author

Pash nga ta dy sy qe I ke ne ball.Edhe per hijen tende poeti ka mall.yjet te dhuroj rreze ne syte e qepalle-poet.

Author — xxx

Author

BRRAVO LIZA KE ZA TE MREKULLUSHEM POR MELODI TE BUKURA SE TE SHKOJN EDHE ME ZA ME TE LART SUKSESE🌷👌🙏🙏

Author — Skullk13

Author

Shume bukur bravo kenge e qelluar vazhdoni se jeni perfekt

Author — dajana malaj

Author

ZEMRA JU KENDOFTE BILBILAT E KELMENDIT 👌👏👏👏

Author — Kristina Bozovic

Author

Ju lumt goja shum Shum bukur Suxese te metejshme

Author — Flore Mitaj

Author

Pamunsia e realizimit ne.Kelmend, sepse atje asht gjeneza edhe me Xhyblet dhe çakshir, por nje kang shqip ne mergim qe i jep vlera duetit Isufaj Bunjaj ...respekte

Author — Gjelosh SOKAJ

Author

Te dy zerin e paster si bilbili zemra ju kendoft gjith jeten

Author — Preke Jerevija

Author

Suksese brravo brravo ju qofte shum bukure👏👏👏👏💥💥💥💥💥🌟🌟🌟🌟

Author — linda durra

Author

zemra ju kendoft sidomps djemt nga shqiprija kendojn shum mir ne nekosov djemt ma pak kendojn ne ket zhanger te muzikes pra respekt per qunin.

Author — bardhec Uka

Author

ju knoft zemra eshte e bukur kanga kur knohet gegenisht

Author — bekim ash

Author

Shum bukur ju kenoft zemra
Vajza shum e bukur 🌟😍

Author — Jacklyn Gjelaj

Author

Ju knoft zemra kenga shum e bukur Por ajo vajza ma kput shpirtin 😍

Author — Paul Hoti