Iliri Shaqiri - Fjalet e qiririt

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UCUy5HP3pRA8-zmqH0LNWJLQ

Album: "Fjalet e Qiririt"
Download / Stream this Album here:

Publisher: "Onair Media"


© Ilir Shaqiri

💬 Comments
Author

çka do t'ishte kombi jonë pa Frashërin edhe pa artistët si Ilir Shaqiri ? Mjeshtër i madh Ilir Shaqiri ! Kjo këngë/vjershë është e përjetshme...

Author — Muzika Shqip

Author

kjo meriton 5 milion like o shqipeeee....2050 :)

Author — Skender Kastrioti

Author

Nuk besoj se do te kete vargje me te bukura dhe me prekese se keto, por besoj se edhe muzike e interpretim magjik si te Ilir Shaqirit nuk do te kete.Cdo here qe e degjoj, emocionet jane te njejta.Faleminderit!

Author — Artan Diber

Author

sot 28 nentori ende qiriu i NAIMIT do shkrihet ne zemrat tona🌟🌟

Author — nieght broders murtezaj

Author

Unë për ju do të rri te tretëm
as sa qiri të mos mbetëm
te venitëm te digjem dot këtë dëshirë e kam ca motë

Jo as zjarrit nuk i druhem dhe kur s'dua që të shuhem po të
digjem me dëshirë që të bëj dritë sa më mirë
oooo oooo oooo

Kur të më shihni se jam tretur mos mendoni se kam vdekur jam i gjallë e jam ne jetë jam në dritën e vërtet

Unë jam në shpirtin tuaj flakën time se merr i huaj
oooo oooo oooo

Më është falur mua durimi andaj po digjem si trimi që të jeni
ju më mirë të mos mbetëni ne errësirë

Dua shumë fjalë të ju them po kam frik se digjem shpejt mos
harroni urtësinë trimërinë e bujarinë

Author — Dardani7

Author

Kur me shihni se jam tretur 
Mos mendoni se kam vdekur 
Jam i gjalle e jam ne jete 
Jam ne driten e vertete 

Une jam ne shpirtin tuaj 
Plagen time se merr i huaj 

Author — Breza Illyria

Author

Ilir shaqiri kur kendoj keng patriotike ne qender te prishtines te tjere kendonin kur bjen shiu kengen e duhanit keng fejesash ky sju tremb shkauvt asnjeher te lumt ilir Shaqiri

Author — Afrim Bajraktari

Author

Ooo sa knaqsi mej nigu kenget e tua, ooo Legjend Ilir Shaqiri, oo Zot kenget e tua ikam ndegju si femi, jetofsh sa malet lum ne qe tkemi💯💯🤴👌🙏🙏

Author — Gjakovarja

Author

Respekt për kto vargje I madhi Naim Frashëri

Author — Gezim Hoxhaxhiku

Author

shum bukur talent per
muzik je ilir shaqirii baravooò😉😯😐

Author — Blinera Mehmeti

Author

Je I madh o Vella gjithmone te kam adhuruar

Author — Dalit Tuskan

Author

Ky isht me te vetet Trim i Trimav Rrespekt te pa fund

Author — Halim Lokaj

Author

Jam ne kurbet, dhe Po rrija dhe Po mendoja jeten, si eshte, ku ishim dhe ku do vemi, dhe mu kujtua kjo kenge, mund te them qe Po bej diku te 17 vjet pa e degjuar, dhe prap me. Prekin shum keto fjal te dal nga shpirti dhe jo nga mendja. Ju uroj te gjithve te jeni vetvetja, dhe te kemi gjithmon mir njerzit e zemres Po dhe gjith dyjane. Ta dini jeta eshte ber nga minutat, asgje nuk eshte pergjihmon, prandaj gezoni ato minuta te vecanta qe ju jep jeta.

Author — Artur Fier Londer

Author

nuk shkon dit pa e ndegju legjend e gjall 🙏🏻

Author — Taulant Morina

Author

ku mund ta gjej kengen me ze te paster, a din kush ?

Author — Kreni90

Author

Respecte shqipet e Dardanis nga dibra
Krejt per njo
Njo per krejt ja qr serbit ku kam qan ma 97 ti kisha rrafshu nja 20mij ushtar

Author — Andon Yl

Author

Kur me shihni se jam tretur
Mos mendoni se kam vdekur
Jam i gjalle e jam ne jete
Jam ne driten e vertete

Une jam ne shpirtin tuaj
Plagen time se merr i huaj

Rrespekt Ilir Shaqiri

Author — Bahri Shefkiju

Author

Ju lumt legjend e gjalle e kengeve shqipe....

Author — Hadi Rexhepi

Author

shum bukur talent per
muzik je ilir shaqirii baravooò😉😯😐ķ

Author — Blinera Mehmeti

Author

Sabulur te kendofte zemra gjithmone sa bukur kendon 👍🎸🎸🎸🎸🎸🎸🎸🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Author — Pashke Perndreca