HAXHI KRASNIQI, SHQIPTARI I PARË KAMPION BOTE

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UCWJe7loIldFtmfaVHYaQw0g


💬 Comments
Author

Urime urime faleminderit per fitore.
Herzlichen Glückwunsch du bist ein toller Boxer 🥊.
Du bist fantastisch.

Author — Jetulah Rustemi

Author

Lart e me lart krenaria shqiptare 🤜💪🤛🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respect

Author — dab.1 daniel

Author

Neve te gjith dhqiptarve na ki knaq shpirtin me kete fitore e Luanit Egoistit jaki ftof i ki tregu si merret vendi i par ne bot. Se normal Luani ka qen dasht te jet me ty aty ne ketë mbramje.

Author — O K

Author

Bravo Haxhi Krasniqi 15 vite ke punuar dhe je munduar per kete moment dhe mundi u shperbly Respekt.

Author — ekrem ekremi

Author

Urime per Fitore🇦🇱 krenar me rrinin Shiptare💯✅

Author — N. A.

Author

Bravo shqipe urime mashallah mashallah mashallah

Author — Hskks Maho

Author

Proud to be albanian🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱. That's some serious albanian power.

Author — illyrians

Author

Urijme ishalla x shim vite me fitore🇮🇹🥂🇦🇱

Author — Toni Kolombo

Author

Bravo Respekt suksese ne te ardhmen 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Ari Cro

Author

Gëzim shum imadh për Heroin e sportit Boksierin Krasniqi, Por Gëzim të madh ka edhe Kombi SHqiptar sepse Po riten Vlerat kombëtare SHqiptare urime Fitoren Zotri Krasniqi.

Author — Gjol pelivoni Çegranit

Author

Qaq fort qe i ka ra boks sa qe jom detyru 0.25x speed me bo videon se smujsha me pa grushtin prej shpejtesis
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 hallall gjiri i asaj nène🔥❤

Author — cuki ramadani

Author

Sa bukur e sa mirë për këtë fitore, e pashë se sa gëzim të madh që ju treguat pas mbarimit të ndeshjes me nokaut. Kjo fitore është me shumë pjestarë si përshëmbull, i pari je ti dhe pastaj vijnë me rradhë trajneri, FAMILJA, tifozët e të tjerë.

Author — A. B.

Author

Bravo e dajmi gĕzimin me ti, na knace,

Author — Asan Sefa

Author

Te lumte grushti. Te fala nga Michigan USA

Author — Anton Zykaj

Author

Brravo vlla Na ke bo krenar te rujt zoti

Author — Ani Ani

Author

Te lumt ajo dor o vlla na ke ber gjith shqiptaret kudo qe jane dhe ku ata jetojn na ke ber te lumtur dhe na ke prek shum suksese te metejshme me behet qejfi qe me ne fund ja dole dhe je shqiptari i bar kampion bote ja se cfar force kemi ne shqiptarët rroft shqipëria na krenohemi me ty kuqe e zi flamuri me i bukur ne bot ky eshte flamuri i gjith shqiptareve te kosoves te maqedonis te malit te zi te arberesheve kudo qe ata ndodhen dhe arbereshet e italis dhe arvanitasit ne greqi ky flamur rrjedh ne gjakun ton kjo eshte historia forca jon dhe bashkimi jon sado na coptuan por ky flamur do na bashkoj prap jemi krenar per ty krasniq bere te lumtur te gjith zemrat shqiptare bravo bravo

Author — Join now worlmode

Author

seee luani nshpirt mka pas Aferim o Trim na bere zemrat mal

Author — kaffi GgHouse

Author

Bravo vlla me ty krenohen tëgjith shqiptarët kudo që jan 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Tani Tani

Author

Bravo Krasniqi 🌹

Shikoni Artistin e Kickboxit Besim Kabashi 🇦🇱💕💕

Author — Schmetterling Schmetterling

Author

Të lumtë ajo dorë për fitoren që fitove

Author — Libero Koxha