Tregim Popullor - Besa e dashnisë (Official Video 4K)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 3 months ago
preview_player
UCWdGYcJJr1mHWjwXl_0bJ-A

#DTV
DTV Televizioni
Tel:+ 383 44 90 20 20


💬 Comments
Author

Shum ka qen ma mir jeta me tradita e zakone, se tash uba borllog krejt, me kan munsisht pak ma gjat me kan metrazhi i filmit se shum shkurt a filmi shum i mir Bravo.

Author — Florim Fejza

Author

Zoti ju shpërbleft me të mira se po na qmallni me këto pejsazhe e fjal të vjetëra e të sinqerta.

Author — Fatmire Muzaqi

Author

bravo . super qe po beni tregime nga brrzat ton maparshem . ❤❤

Author — nikerit debrova

Author

Remzi Pacolli. Respekt njeri qe e ka lëshu Austrin per te Punuar dhe Punësuar ne Kosovë Shqipëtar. Suksese Rem.

Author — Riad Demaku

Author

Tregimi shume i mir, ju lutem pjes tjera.

Author — Rilindje Berisha

Author

Shum bukur u knaqa me kete film shqip me paska marr malli e kam shiku 3 her ahh sa jemi prish zoti na rujt gjithve

Author — Blerand Matoshi

Author

Jeni mat mir Respekt vete vazhdo mus unalni

Author — Jeton Avdulli

Author

Pamvarsisht qe ky ësht nje film ësht edhe i bazuar ne shum ngjarje te verteta . Lidhja ose martesa ne fis nuk asht kan kurr e pranume tek Shqiptart ishalla nuk e provon Zoti asked ne jeten reale ...

Author — kreshnik gosturani

Author

Bravo efolni gjuhe shqipe te kuptueshme bravo Mose e folni me grammatik de ihup vlefta tregimit vazhdoni

Author — UKA FANA

Author

Ma mir jen ba rahat ne qit menyr qe jen ba bashk se tash ska marre per kurgju 👍♥️🇦🇱

Author — Sokol Bunjaku

Author

Krejt mir veq kto fjal perpara skem pas ...TABU KA THY BABA JOT...TABU..

Author — Eki Bossi

Author

Popull ma i prisht në kohen e fundit ska po lexoj komente pa lidhje si bohet ju lumt e mir ja ka bo me u martu me fisin e vet

Author — Xoni Ilazi

Author

Ju lumt Respekt Tradita Duhet Të Respektohen

Author — Scweiz Scweizz

Author

*PËRSHËNDETJE, FUNKSIONON. NUK MUND TË BESOJ QË KTHIM ME DASHURINË PAS SHUMË VITE NDARJE KONTAKTONI TË ^ _ ^ ● _ ● ^ _ ^: -*

Author — WhatsApp him±²³⁴⁹⁰⁶⁶³³²¹⁷³

Author

*PËRSHËNDETJE, FUNKSIONON. NUK MUND TË BESOJ QË KTHIM ME DASHURINË PAS SHUMË VITE NDARJE KONTAKTONI TË ^ _ ^ ● _ ● ^ _ ^: -*

Author — WhatsApp him±²³⁴⁹⁰⁶⁶³³²¹⁷³

Author

Un kam mendu si veç tash po ndodhin kso marrinash po kto paskan ndodh edhe ma moti

Author — Albana Gashi

Author

Mundsisht merrne rolin tjeter edhe Daut Kukavicen Esht plak legjendar Veq vazhdoni se shum mire

Author — Harlem Studio

Author

Bravo po kto filma i kuptojn vetem njerzit me mend .Zoti ju shperbleft

Author — Poezi Shqip

Author

Shum Filum i mir, Respekte! Por ni pytje a e din dikush ku gjindet ky Fshat ?

Author — Trimy Production

Author

*AI ËSHTË NJË NJERI SHUMË I FORTË DHE I FUQISHËM 😇 I CILI MË NDIHMOI TË KTHEHESHA ISH -IN QË MË LA DISA MUAJ MË PARË, DHE TANI ISH -IM ËSHTË KTHYER, SHKRUAJINI ATIJ NJË MESAZH^o^●_●^_^●_●:-!*

Author — WhatsApp him±²³⁴⁹⁰⁶⁶³³²¹⁷³