ilahi qe ta qetson shpirtin (2015)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 8 years ago
preview_player
UC7zYHbNsOaVePwNDjwQO_Hg

ilahi qe ta qetson shpirtin 2015

💬 Comments
Author

Zoti e shetsoft ata qe e degjon kete ihali Amin🤲

Author — Dajana Beqiraj

Author

Allahi ju thasht gjithve lumturi ne bote.te gjitha mirat😗❤👌

Author — eli eli

Author

Elhamdulilah zoti im te qofshim fal ty o Allah sa fuqi kan fjalet tua 🙏🙏🙏

Author — Algert Ilami

Author

Shum e bukur ilahi qe te dergon shpirtin fluturumthi ne qetsi te papershruar faleminderit Zoti ju shperblevt ne kete bote dhe ne tjetren inshalla

Author — Tona Tona

Author

Allahu akbar.
Allahu na mjafton per qdo gje.

Author — Hasan Berisha Pej

Author

Tingull, qe lehtas qarkullon nèpèr qdo pjesè te intelektit njerézorè!!😢😢😢

Author — orrba krasniqi

Author

Ilahi Shum e bukur dhe ta qetson shpirtin Amin ❤️❤️❤️

Author — Lirie Dema

Author

Allahu ju rujt familjerisht te gjitheve pa dallim feje krahine
Ju dhasht Allahu gjithe te mirat cdo deshir qe keni ua plotsoft Allahu
Amin🤲🤲🤲🤲

Author — Zenel Kadiu

Author

shum ilahi e bukur te shtin me perkujtu ALLAHUN dhe te ben te pendohesh

Author — dashi dashi Switzerland

Author

Allah qetsoje shpirtin e cdo kujt qe ka vuajtje qendro afer te varfrit dhe jetimit dhe te pleqve Allah te semurin sheroje dhe te sherueshmin mos e semur 😢🤲🏽🤲🏽🤲🏽Amin Amin Amin

Author — Elda Hamzai

Author

Selamo aleikom muslims 🙏 elhamdulilah, subhanallah so beautiful Ilahi ❤️

Author — Arsim Västindien personkonto personkonto

Author

ALLAHU ji shperbleft qe na mundsoni ti degjojm kete ilahi😇

Author — nisa nisa

Author

o Allah te falenderojm per qdo gje meriton falendrim pa kuji na fal kur ankohemi na meshoro elhamdurilah ❤️❤️

Author — Emran Bajrami

Author

Elhamdulilah 🤲 sa te shqehteson Faleminderit shum O zot ☝❤❤🤲🤲

Author — Ali Balaj

Author

Kjo ilahi me te vertet eshte e qet elhamdulilah 🤲🤲🤲🤲

Author — Hamide Shabani

Author

Elehamdulila OZot te qofsha fale na drejto ne rruge te drejte na jepmiresi dhe begati shendet e harmoni Amin.

Author — L K

Author

ilahija më e bukur në botë♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡

Author — How to

Author

O zot Na I qeteso shpirtin ne keto dite ramazani🙏🙏

Author — Marilda Agolli

Author

Paci Lumturi gjithmone e jetes vec gezime ju uroj 🌹

Author — Kristi Rrgalla

Author

O zot na jep ate qe kerkojm me zemer o zoti yn na qo ne rrug te drejt ☝️💫♥️♥️♥️♥️♥️ti na krijove ti na ruaj o udheheqesi yn i dashur

Author — Demo laç