Zef Beka - Motra ime - Fenix/Production (Official Video)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
  • UCAQoUBgs0KqaqvDrHVQC81w
Zef Beka - Motra ime - Fenix/Production (Official Video) 4.5
UCAQoUBgs0KqaqvDrHVQC81w

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040491
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ

Tex: Fran Laska
Muz: Zef Beka
Ork: Behar Neli
Publisher: OnAirFM

💬 Comments on the video
Author

Te kendoft zemra. Artist qe i ke kushtuar keng Motres . Motra per vellane le koken, vellai per motren permbys boten ❤🤗🥰👆

Author — Artjola dobra

Author

Te kendoft zemra. Keng shume shume e bukur. Je lexhenda e muzikes shqiptare.

Author — vasil marashi

Author

Te kendoft zemra gjith here
Zef Beka.
Talent dhe Artist i njoftun!!
Na bane te jena ma krenare
per vedhazrit tone.
(SUPER)

Author — Drana Camaj

Author

Ahhh zemra mal., te kam jeten time vlla o shpirt. 💖
Te knoft zemra i madhi Zef Beka. Sa e bukur ajo goca si rrush 😊

Author — Ana Ana

Author

Nje talent i lindur artist zoti te rujt o Zef Beka ti ja din qa dojn telat e qiftelis jetofsh u gzofsh vlla

Author — Eli Ademi5

Author

Shume faleminderit per kete kenge Zef Bega, e kam degjuar dy here, sa mbaroi e kam rikthyer e ridegjuar, te lumte goja

Author — Marte Rica

Author

Te lumt zef beka per ket super keng shum te bukur
Te lumt vllezrit per motera kush i ka
te lumt ato motra qe kan vllezer

Author — ToNi-07

Author

Zemra te kendof .o Zef Beka je ma i miri ne SHQIPRIN E MADHE. BRAVO ZEF

Author — H.B 1

Author

Goja te lumt suksese .Unsi kam motra e vller .jam me e lumtura ne bot 🙏🙏🙏🙏🙏

Author — Skullk13

Author

Te kendoft zemra fjale me vend topi se let

Author — Ariana Kthupi

Author

Artist i kenges respekt.Zemra te knoft o malsor i malcis madhe.

Author — kamaqo

Author

Muziken shum tmire edhe teksti shum i qellum

Author — Eli Ademi5

Author

Te lumt zotri per ket keng rrespekt jemi krenar qe jemi shqiptar . RRESPEKT TOSKA ...

Author — Toska Toskana

Author

Albina Ndoj Ta bekofte zoti zerin Zef Beka

Author — Βασίλης Κουκ

Author

Zemra te kendofte gjithmonë je i mrekullueshëm

Author — Jetmira Brahimi

Author

Te kendoft zemra per kete keng te mir ekan emrituar motrat tanaheret bravo 👏 Zef Beka 🇺🇸🇺🇸

Author — Mejreme

Author

Bravo vellau jon i malsorit te lumte goja suksese gjthemon me zerin tende te mrekulleshem

Author — Xhuljan Jata

Author

Te lumt goja !! Motra eshte ilaq per ❤️️! Terapi per ❤️️eshte motra ❤️️!! Une 5 I kam ❤️️❤️️❤️️❤️️❤️️I dua PA fund !! 50 motra do doja te kisha !! Nje vlla kam ❤️️⭐️️☀️️💫 thesar e kemi e duam pa fund 💎 e kemi🙏🏻!! 🇺🇸👋🏻

Author — Anna Stone

Author

Hajde Zef te lumt goja shum keng e bukur

Author — Vera Gojani

Author

Lumja une qe kam nje moter
Edhe pse skam vella nuk e nderroj as me 7 vllezer motren time
Te dua shume motra ime Diamanta❤

Author — lali jemmm