Ladi Toska ft Edi Beqiri - A e di sa shume te dua (Official Video)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 6 years ago
preview_player
UCUcXGsfN8MkUKO6JDLRk-Lw

Music & Arrangement by : SAJMO
Production by : Sajmo Records

💬 Comments
Author

hi im from bulgaria and i love albanian songs
zdrasti az sam ot balgaria i haresvam albanski pesni :D

Author — mehmed y

Author

A e din sa shum te duaaaa a e din a e din ...pa ty jeten nuk e duaaaa a e din a edin....une ta fala zemren ....ti ma fale shpirtin..Te dua Shefqet❤

Author — Aferdita** Shefqet**

Author

I AM From serbia a love this Music i hear everyday and i cry

Author — iva k

Author

🇦🇱+🇧🇭 big love from Bahrain to Albania

Author — duaa aljanabi

Author

Sehr schönes Lied echt berührend das geht ins Herz ❤️ direkt

Author — Seljveta Berisa

Author

This song deserves 500 million views. 🥰✨

Author — Mary J.

Author

vetem 1% ndegjoj muzik, por kjo keng me jep forc dhe melankoli, e pamundur pa ju ndrgju se paku10 her ne dite 👍👍👍

Author — Seb Bl

Author

Greetings from Algeria 🇩🇿 my love is Albanian 🇦🇱

Author — ahmedmarley

Author

Kenga qe nuk harrohet dhe gjithmon ndegjohet me Dashuri dhe Respekt ❤️🙏😇

Author — Qefsere Hashani

Author

A Edin sa shum te dua a Edin a Edin. ❤.. pa ty jeten nuk edua a Edin a Edin...
Un ta fala zemren, ❤ti ma fale shpirtin..
Dot edua zemra ime sat kem jeten
Jeten time 💋...

Author — JaNa Orhan

Author

greetings from 🇭🇷


[REF. 4x:]
O a e din sa shum te dua?
A e din? A e din?
Pa ty jeten nuk e dua
A e din? A e din?

[2x:]
Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
sa t'kam jeten jeten time
Do te dua zemra ime
deri sa t'kam jeten jeten time

Ra-da-da-da-da bota ime je
o ketrushja ime te kam me kimet
Ra-da-da-da-da loku ime je
o ketrushja ime te kam me kimet

[REF. 2x:]
O a e din sa shum te dua?
A e din? A e din?
Pa ty jeten nuk e dua
A e din? A e din?

[2x:]
Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
sa t'kam jeten jeten time
Do te dua zemra ime
sa t'kam jeten jeten time

[3x:]
Ra-da-da-da-da bota ime je
o ketrushja ime te kam me kimet
Ra-da-da-da-da loku ime je
o ketrushja ime te kam me kime

Author — elanora Viskovic

Author

A e din
Sa shum te dua.
A e din?
Pa ty Jeten nuk e dua.
A e din a e din.
Ti ma fale zemeren
Un ta fala shpirtin
Do te dua zemra ime
Sa te kem Jeten time
Rrtatata o ketrrushja
Ime

Author — Marina Dervishi

Author

Doni të hiqni mërzitjen apo diçka që nuk ju ka shkuar ashtu siç duhet, dëgjoni këtë këngë dhe provojeni përsëri. Ju lumtë çuna e keni qarë fare

Author — Jani Vruho

Author

A e din sa shume te dua L.... ❤️❤️❤️💥💥💥

Author — Mimoza Moza

Author

Respect from Montenegro👏 Love this song much❤️

Author — Disa

Author

A e di sa shum te dua 💘pa ti jeten nuk e dua 💘do te dua zemra ime 💘sa te kem jet ne jeten time (A)👈 💑💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤👆

Author — Erduan official

Author

Do te te dua zemra ime deri sa t'kem jeten time ❤❤

Author — Liri Dervishi

Author

Bravo re djemte e shqiperis👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷

Author — Aferdita gurguri

Author

O a e din sa shum te dua a e din a e din
Pa ty Jeten
Nuk e du
A e din a e din
A e din a a shum te dua a e din
Pa ty Jeten nuk e dua a e din a e din
Un ta fala zemeren
Ti ma fale shpirtin rratatata
O ketrushja ime
Rratatata o Loku ime
Nana
A e di sa shum te dua a e din
A e din

Author — Marina Dervishi

Author

Μπράβο ο ανδρουλις μου μου το αφερονη που είναι από την Αλβανία πολύ ορεο τραγουδη πρέπει να είναι

Author — Nikolina Nikolova