Big Kik ft. Matolale - Ca je tu thon (Official Video 4K)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
Invalid campaign token '7mSKfTYh8S4wP2GW'
Big Kik ft. Matolale - Ca je tu thon (Official Video 4K) 5
Video by Desardi
Beat by HeartBreaker Beats
Lyrics Big Kik,Mato
Sponsored by Dinasty Hotel


Download — Big Kik ft. Matolale - Ca je tu thon (Official Video 4K)

Download video
💬 Comments on the video
Author

Ska pidh none qe ben lyric e ksaj kenge😂

Author — Few Games

Author

Big kik is not fat, he’s just full of lyrics

Author — Pharanone ‘

Author

Ca Je Tu Thon ? 💪

Big kik&mato another level ☠

Author — Jony NooB

Author

Me ktë këng kto duhet t kishin fillu karrierën të dy, do kishin bo nje booom t madh

Author — Xhovi R

Author

Sa like shkojn per maton dhe bigkik 👍👍
Shikoni muziket e mia

Author — E.A.L Official

Author

Noizy i nxhori, dhe tash kta po e djegin🔥

Author — Daniel CR7

Author

Like Nese t ka met fiksim tu e than ton diten "ca je tu thon"

😂

Author — Not Troya

Author

Big K sesht I shendosh ai esht full me lyrics👊👊🍺

Author — 2Pac Legacy

Author

KUSH E KA PAS KET KONG PARA 2 MUJSH !? 💦
LITT LITTT

Author — Frekuenca Hapsinore

Author

Per mendimin tim Big Kik mund te boj sukses ne bot me flowin dhe zerin qe ka. Din me knu mir dhe anglisht.
Meqe ra fjala, Subscribe kanalin ton tani se per 1 muaj dalin 2 kenget e para. Support please

Author — FENOMENI SS Records

Author

Imagjijone me bo kong i gjith grupi OTR 🔥🔥

Author — BS News

Author

Big kik big in all ways u got future son just keep it up bring more bangers congrats 👍👍

Author — Coli Coli

Author

loko, plako, coco, shoko, njisho, lale, vllaji ca bone ?

Author — Eridon Duka

Author

SICK FLOW!
SICK LYRICS!


O.T.R. (Y)

Author — Ariton Buxhaku

Author

Sa like & koment mendoni se meritojne cunat e Tirones

Like all
Ishalla tu plotesofshin te gjitha deshirat ty qe ben like

Author — MFF HD

Author

Noizy listening Big Kik B4 a show he was having @lolliclubTirana some friends of Big Kik was tellin Noizy about him then he decided to listen it and he like it and make it part of Otr Records.

Author — Vath Zeneli

Author

Noizy ft Mato ; Noizy ft Big Kik ; Varrosi ft Mato ; Varrosi ft Big Kik dreams come true if they do them 😍😍😍

Author — Albano Mjaltaj

Author

Ku jan shqipet tu kallxojm se gjithmon po kallim boten❤🇦🇱🇦🇱

Author — ndrinjo ndrinjo

Author

Albanian Rap Is The Best ❤️👏 Greetings from Los Angeles USA 🇺🇸🇦🇱 Albanian Brothers ❤️👏💪🏻

Author — Jonny Broda Official

Author

Cool ck an sounds...

Big Kik and Matolale _ Big dogs!

Cheers!

Author — Julian Hyseni