MatoLale - One shoot (Official Video 4K)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
MatoLale - One shoot (Official Video 4K) 5
UCEafEHdKEWYOnHDJBNmk9jgDirector: Fatlum Nerguti
Cinematography: Endi Hoxha
Prod. Checkmate
Mix/Master by: Sivi
Music & Lyrics by: Matolale
Produced by OTR Records

Sa per shok i can take one shot
Dhe per shok gjuj dy her duble shot
Pa ju prek hic jenii ra ntok
Jam stervit shum heret nket sport
I'm a fuckin designer
I can fuck your feelings and your mama
Po skom ardh un ktu me bo drama
Vec Du me bo dollar si obama
Ulalala, ajo bythet i ka si braziliana
Isha bo rreper edhe tisha lind n'uganda
Se o plako jemi banda me gjiganda
I m do it for my mama and my brother
Kom me cek per shok e per my father
Live that life like sem ha palla
Kom me lon gjurm me shum se osamaa , binlanden
Nket loj erdha i paftum po pa i heq kpuvet un u futa mren ,
Ata sdun ta pranojn po e ndjejn qe un jam fenomen ,
Me u fiksu ju shplaj si nlavazh jasht sigurisht dhe mren ,
Fuck ti e din ket sen ,kshuqe po futem ntem ...

Refx1
Ajo mu em pa ,donte per mu ca ,she call me papa
Bichi jot nhava ,hic tok nuk ka ra ,tani po don prap mu pa
Skom koh mo per ta , ajo mu vet mtha ,ja ka nis per me qa
Spo fol me emra vlla , se ajo vet ta tha ,qe si Mato ska

Bang bang wow
Shife kush erdhi dhe degjo ca kerko
Shut up o k*r nisja mu prezanto
Un jam bisha shkurt jom mato
Kurr sjam perzi sjam bo si ato
Kom majt venin tim e di qe smdo
Po nvend tat me shum mdo ajo

Jam msu per me mbijetu me 50 lek nrrug jo me 50 cent po probleme tu i zhduk
Skemi pas shum po skemi ul hund do mu marr me mu okej po zgjidh se ncilen pun

Sdu shum po rendsi ka qe mdun
Ca tipa i fiksksokam un
Ca tjer sikur na dukan shum
E ne me demek gjoja i besum

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa
Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Ejjj nuk jam tu knu se u bo trend
Po kisha super stil qe nuk e dija as vet
Ti vjen me gucci un tvi me fend
Sado ke bo pare ski rendiment
Im so sorry but i am so late
Nuk kam mo koh se e kam me tshpejt

Ej Waa shit
Mato tu lujt me tak tik
Erdha Lojen me gra bit
Supersajan si ma gjik
Pare do boj ktu vej pik
Moden tu njek im so chic
Rrepin e kthej nrepublik
Yess yess nrepublik

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa
Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

💬 Comments on the video
Author

matolale
noizy
bik kik
elai
grof
varrosi
lil koli
best friend

Author — tiku mateo

Author

Kush ben like ket koment
•Te ket shendet
•Te bahet miliarder

Author — FF.BEKO

Author

*0:40** hec atu skuadra me e bukur ne bot bayern* #BayernLale 🔴🔵⚪ edhe germany 1:43 👌🏼👍🏼

Author — CG Venom

Author

Nuk kom ardh ktu me bo Drama
Vec du me bo 💲 DOLLAR 💲 si OBAMA 😎

Author — BLEON

Author

2:50 local vs doris lord of mic like kush i njofti!

Author — Ergys Pira

Author

0% femra
0% drrog
1% redbull 1:59
3% sallam 1:41
1% xhiadist 0:40
2% fifa 2:34
93% song

Author — Diktatori Memeve

Author

Kto tipat qe bejn coment ti qe ben like trujt zoti kur dikush nk ben like:
Waaaa do e vrasi zoti sa gjynah ka booo 😂😂

Author — Klejdis Shimaj

Author

Ky e Lluni e kan çdo tekst si freestyle amo kurr nuk t'zhgënjejnë❤🔥

Author — Brisian Selmanllari

Author

Kush o mo I mir

Like-Mato
Comment-Majk

Author — Igli

Author

Je i madh Bro je e ardhmja
Like kush mendon kështu
😈🤬😈🤬🤑🤑👹

Author — Eriseldo Dedja

Author

0-femra
0-drog
100%-Talent
Like kush mendon keshtu.

Author — ZoarFN

Author

+1 Nqfs i bere like kenges pa e degju 🤪❤🇦🇱

Author — Edi Beats

Author

0:59 kush e shef ate makinen ne cep si kercen

Author — A A

Author

Like nese mendon se matolale eshte e ardhmja e rrepit

Author — ian hunkins

Author

Yeahhhh yeahhh Matolale🔥big big ARTIST👑

Author — Lolitaaa 1

Author

Momenti 1:09 me kujdon kengen
Stormzy Big for your boosts minuta 3:27

Author — d.r m25

Author

MatoLale si Gjithmon Gjigand👑👑

Like Kush Meno Qe Mato Osht talenti Ma I Mir Nestrad Nga Kto trijnt 👊

Author — LoYaL-Boy United Kingdom

Author

Ne sekondat 0:58 shikojeni makinen mbrapa mato lale

Author — Ava Kasalla

Author

Erdhi si i panjohur po u bo si i paharrushem :)

Author — JATSOKGKTL THHTIUERTUWY

Author

Ndroje emrin nga mato ne "THE FUTURE"

Author — _ΜΟΝΤΑΝΑ _