Gramoz Gervalla - 2 zemra, nje shpirt (Official Video HD)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UCUd0P7GJ_6UiLcIpfKH9sCQ

Produced by Emracom

💬 Comments
Author

Veq vazhdo se shum ze te bukur paske...mos ju shkoq zhanrrit te medes se qaty o fama e parja...shum shum mire...

Author — Vigan I.

Author

Shum shum shummmm mir bravo veqq vazhdo 👌🏼❤️

Author — lv 1400

Author

shum prekse ne zemer❤kjo kenge te kendoft zemra gjithmon Gramoz Gervalla🌹

Author — Dita d

Author

ooo tu gzoft ajo zemer bre po mir po knon ♡♡♡♡☆☆☆☆☆

Author — Renea Krasniqi

Author

Me pyt zemren nuk t'kish vra kerkush po jeta osht kjo

Author — Vjollca Hasani

Author

fol njeher ta ni ate za, fol ni her sa te jem gjall se dhimbjes pa ty nuk i bej ball .O kenge, tekst dhe kengetar te bukur paska kjo kenge

Author — Eens Enes

Author

bravooo veq vazhdo je yll i muzikes :-)

Author — Liridon Kryeziu

Author

Mendova si osht Medaaa tu ken du apo ndoshta e ka te familjes Meden

Author — Anoniem Niem

Author

gramos konga jem e preferuar veq vazhdoooo👌

Author — nuvoletta Bianca

Author

Maj mir kongtar mos u plaksh asniher qofsh gjithmon kshtu se je me ket za veq suksese te lumte goja se gjdo her ma sjell keng te bukura e te sukseshme gjdo te mire ne jete kongtari maj mir I estrades kosovare e asaj shqiptare 🔥

Author — amelia amelia

Author

shum bukur gramos zemra te kendoft gjithmon

Author — Tuana Kajtazi

Author

Shum bukur T’lumtë 👏👏👍👌🇨🇭🇽🇰⭐️✨⭐️Suksese .

Author — Alb Alb

Author

shum bukur 👍bravo shum zë i mrekullueshem 👍

Author — xheva bazaj

Author

shum shum keng e bukur dhe e dhimshme...te uroj suksese dhe vec vazhdo

Author — sami Gjorllaku

Author

HALA E NGOJ KET KENG 22.07.2018.TEKSTI SHUM I MIRE ITERPRETIM PERFEKT.SUKSESE GJAT GJITH JETES O MADHI ZOT GRAMOZ DEQANASI

Author — Maki13 Meki

Author

Te lumt ja ke ftoht medes edhe i bukur 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Author — Reta Krasniqi