Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video 4K)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 3 years ago
preview_player
UClK0KM-CMxymWErBv2OJoHg

Music by : Bini Diez
Lyrics by : Fadil Topalli
Video: Max Production

Connect to Instagram:


Connect to Facebook:

💬 Comments
Author

të gjithë mendojnë për Dr. Mopper, magjistarin e shkëlqyeshëm që më ndihmoi të kthej ish-in tim, puna e tij është e mrekullueshme

Author — 👉Dr mopper the great spell caster on Facebook

Author

Të gjithë mendojnë për Dr Mopper, magjistarin e shkëlqyeshëm që më ndihmoi të rikthej ish-in tim, puna e tij është e mahnitshme

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

takimi me punën e shkëlqyer të Dr Mopper, magjistarit të shkëlqyeshëm për të më ndihmoi të ktheja gruan time tek unë

Author — 👉Dr Mopper the great spell caster on Facebook

Author

të gjithë mendojnë për Dr. Mopper, magjistarin e shkëlqyeshëm që më ndihmoi të kthej ish-in tim, puna e tij është e mrekullueshme

Author — 👉Dr mopper the great spell caster on Facebook

Author

Kur je i / e lumtur me personin ne krah, as nuk te bie ndermend per te kalumen . Gjdo gje ne kete jet ndodh me nje arsye 😊i uroj te miren gjdo kujt 🙏

Author — Alita Lita

Author

të gjithë mendojnë për Dr. Mopper, magjistarin e shkëlqyeshëm që më ndihmoi të kthej ish-in tim, puna e tij është e mrekullueshme

Author — 👉Dr mopper the great spell caster on Facebook

Author

Dr Mopper the great spell caster jam shumë mirënjohës 💖që më ndihmove të kthej ish-in tim puna jote është kaq e mrekullueshme

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

Dr Mopper the great spell caster jam shumë mirënjohës 💖që më ndihmove të kthej ish-in tim puna jote është kaq e mrekullueshme

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

Dr Mopper the great spell caster jam shumë mirënjohës 💖që më ndihmove të kthej ish-in tim puna jote është kaq e mrekullueshme

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

Si eshte jeta 😒
Nuk ka njeri ne kete bote qe nuk ka dashuruar nje her te vetme edhe nuk ka vujt😒
Nejse jeta vazhdon ''thane''..!!!!

Author — Emanuela Kulli

Author

Atë natë që m’le, atë natë që u ndamë
Edhe sot për ty, zemra m’qanë
E di kush je
Çfarë zemre ke,
Jemi dashtë
Po, fati im nuk je!

Ref.
Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala,
Thuaj se, për ty kam qaaa...
Tregoj se për ty po vuaj,
Se po ikin ditë dhe muaj
Heeej... une ty
Kurrë s’të harroj...

Edhe sot jam tu pritë
Malli mi ka marrë sytë
Për me t’pa, unë ty jam mërzitë
Nuk jemi bashkë
Me u nda s’u dashtë
Jetën time
Unë pas teje e lashë...

Ref.
Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala,
Thuaj se, për ty kam qaaa...
Tregoj se për ty po vuaj,
Se po ikin ditë dhe muaj
Heeej... une ty
Kurrë stë harroj...

Author — Manjola Lelcaj

Author

takimi me punën e shkëlqyer të Dr Mopper, magjistarit të shkëlqyeshëm për të më ndihmoi të ktheja gruan time tek unë

Author — 👉Dr Mopper the great spell caster on Facebook

Author

Takoje nga une e beni te fala edhe thuaj qe pa ty Po jetoj me mire se perpara 🤭🤭😂😂🥰🥰🥰

Author — bardhi fatjona

Author

Te duash me te vertet ndonjeher esht dhe te heqesh dor. Do te thot te vrasesh zemren tende cdo dit sepse kur e kujton zemra te rreh shpejt. Te duash eshte te vuash dhe ne heshtje pa e kuptuar askush qe ti mbrenda vetes mban nje dashuri te madhe 😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Author — Lorena Gashi

Author

e pashë këtë video dhe ndoqa hapat kot derisa takova spiritualistin e madh Dr Mopper magjistarin e madh që solli gëzim dhe lumturi në shtëpinë time me punën e tij të mrekullueshme magjike dhe jam mirënjohës..

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

e pashë këtë video dhe ndoqa hapat kot derisa takova spiritualistin e madh Dr Mopper magjistarin e madh që solli gëzim dhe lumturi në shtëpinë time me punën e tij të mrekullueshme magjike dhe jam mirënjohës..

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

e pashë këtë video dhe ndoqa hapat kot derisa takova spiritualistin e madh Dr Mopper magjistarin e madh që solli gëzim dhe lumturi në shtëpinë time me punën e tij të mrekullueshme magjike dhe jam mirënjohës..

Author — WhatsApp him ±²³⁴⁷⁰⁸⁶⁷⁴³⁵¹⁰

Author

2021 ?? A ka hala qe e ndegojn ket keng

Author — Be Mrsi

Author

9:21 Son unos de los Likeex.UnO


51:41 Sun: ''Hotter''
32:40 Hopi: ''Sweeter''
23:12 Joonie: ''Cooler''
47:55 Yoongi: ''Butter''


35:40 Son unos de los mejores conciertos,
hay nomas pa ra reirse un rato y no estar triste y estresado por la vida dura que se vive hoy...ysnf 🖤
Son unos de los mejores conciertos, no puede ir pero de tan solo verlos desde pantalla, se que estuvo sorprendente ⬇

Author — Brenda White

Author

I deshiroj gjithve qe jan lendu nga dashurija nje jet te lumtur po shum e vertet nje dashuri e vertet nuk harrohet as nje her ne jet kjo muzik me ban me te fort teuta je nona baladev 😇♥️🙏🏻😍👏🏻

Author — Laura Imeri