Disa thenie te Nene Terezes

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 13 years ago
preview_player
UCRB_5n_kSFD76iSvtzRCFYg

E djeshmja iku. E nesermja akoma s'ka ardhur.
Kemi vetem te sotmen. Le t'ia fillojme!
Nese lutemi, do besojme! Nese besojme, do dashurojme!
Nese dashurojme, do sherbejme!
Ne s'mund te bejme dot gjera te medha,vetem gjera te vogla me dashuri te madhe.
Nuk ka rendesi sa shume jemi te angazhuar te bejme, por sa shume dashuri veme, ne te beret....

💬 Comments
Author

Eshtë një shërbin i çmuar qe ju i bëni vendit i nderuar, ne vazhdën e publikimeve të bëra për figurat e rëndësishme të popullit tonë . Sukse në publikime të tjera të kësaj natyre dhe jo vetëm
Pershëndetje.!!

Author — alfredial

Author

grua e madhe me zemer e shpirt te madh

Author — Raimonda Haxhiu

Author

'Historia e kjartë e Nënë Terezes', eshte dokumentar me 4 pjese ne youtube, kini durim dhe ndiqeni deri ne fund, pastaj me siguri do te komentoni me fjali edhe me te bukura ketu ne kete video :)

Author — alex doda