Mentor Kurtishi Jeto se unë kam vdek për ty Pikon loti 2003

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 10 years ago
preview_player
UCfvkj-ggeiPT066ByKgg93Q💬 Comments
Author

E bekoj ditën kur takova *Dr jaja jawara the great spell caster* Mora mrekullinë e jetës sime të dashurisë përmes librit të fytyrës pasi isha e pashpresë, mendoj se universi dëshiron që unë të buzëqesh përsëri...

Author — Adriana Lopez

Author

E bekoj ditën kur takova *Dr jaja jawara the great spell caster* Mora mrekullinë e jetës sime të dashurisë përmes librit të fytyrës pasi isha e pashpresë, mendoj se universi dëshiron që unë të buzëqesh përsëri...

Author — Adriana Lopez

Author

E bekoj ditën kur takova *Dr jaja jawara the great spell caster* Mora mrekullinë e jetës sime të dashurisë përmes librit të fytyrës pasi isha e pashpresë, mendoj se universi dëshiron që unë të buzëqesh përsëri...

Author — Adriana Lopez

Author

Ma ka dridh trupin qysh sa filloj melodia mentori eshte nder ato qe njerzit E kan dasht sidomos veres neper durres, aty te gjithe bashke te lumtur me vellezerit tane #Dardanet #TONE🦅❤️🥺 na sjell shume kujtime te bukura pas ne kohe

Author — 3Gnext2221

Author

Jeto se unë kam vdek për ty 😭😭😭😭😭 edhe. Pse thoin jeta vazhdon zemra mbetët e Lenduar 😭😭😭😭😭😭

Author — Bina Syla

Author

Kjo balade e Mentorit do te ndegjohet deri ne pa'fundsi..

Author — Monster Monster

Author

Kënga ushqen Shpirtin, Shpirti t'bën te jesh i relaksuar nga muzika e mir, knofsh gjithmon o Mentor se shum njerez i ki bo me mendu ma shum për dashnin shpirtrore, bravo.

Author — METI ZVICERR-USA

Author

Jeto esmi se un kam vdek per ty.
Kurr nuk do te harroj, kurr nuk do te kerkoj.do te dua deri ne frymen e fundit po nuk qenka shkruar te jemi bashke.do te jemi te tjeter kujt..jeto dhe me harro se un kam vdek per ty

Author — Argjend Spahiu

Author

faleminderit për punën e madhe *DR SABO LOVE* ju jeni një spiritualist i madh....

Author — Hassan Kuchelli Daniel

Author

faleminderit për punën e madhe *DR SABO LOVE* ju jeni një spiritualist i madh....

Author — Hassan Kuchelli Daniel

Author

kjo kenge eshte shum prekese .jeta eshte plot me dallge jet pa kuptim por jeta vazhdon me zemer te thyer .te pershendes nga franca.bravo.

Author — liza cenga

Author

Me kujtohet si sonte para shume vitesh e nigjoja kete kenge tek radio ulqini ne 12 te nates dhe cdo nate qaja rregullisht ....eh nostalgji nostalgji😢😢😢😢😢

Author — fatmira reci

Author

Eh jeta njeriut. ishte. gjith qysh. me zemra te thyra 😢

Author — Bina Syla

Author

2020 quarantine got me listening to this song🥺

Author — Andi Salihu

Author

Gjdo fjal eshte e tepert...te dhafte zoti shendet dhe jete te gjate!

Author — florim kurti

Author

Faleminderit *Dr Sabo love ❤️* për buzëqeshjen 😊 në fytyrën time i dashuri është kthyer tek unë kontakt *Dr Sabo love* për të shpëtuar marrëdhënien tuaj…..

Author — Contact Dr Sabo love

Author

Faleminderit *Dr Sabo love ❤️* për buzëqeshjen 😊 në fytyrën time i dashuri është kthyer tek unë kontakt *Dr Sabo love* për të shpëtuar marrëdhënien tuaj…..

Author — Contact Dr Sabo love

Author

01 07 2017 ti prek ndjenjat e shpirtit Mentor na futi në dhe për së gjalli me kto këngë
king Mentor kurtishi

Author — Rustem Brati

Author

fjalet dhe melodia e kengeve tua mua me qetesojn shpirtin sa here qe jam e ngarkuar shpirterisht.
Bravo jeni kengetari im i preferuar deri ne perjetesi Bravoooo

Author — Mira Bega

Author

Keng e vitit 2003 qe ndegjohet edhe ne 2019 e me tutjee 😥😥❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍

Author — sulimani ylber