Shkurte Gashi - Godet shpirti (Official Video)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 8 years ago
preview_player
UCDUArnzvSCZOUK1myKgXcLw

Shkurte Gashi - Godet Shpirti

Teksti dhe Muzika: Flori Mumajesi
Hair dhe Make up: Sallon Njomza
Styling: Vjollca Llapashtica
Production: EMFcreative


Të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi dhe shkarkimi.

💬 Comments
Author

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Ref :
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen …

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Ref :
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen …

Author — Melisa I.

Author

e dua shum kete kenge... ma copton zemren kur e degjoj...

Author — Korca Korcee

Author

Kenga me e bukur qe kam degjuar deri me sot 💖💖💖💕💕💕

Author — Rasmaberry

Author

Oo yll ..
E vetmja kengetare qe del tamon qysh duhet ..
Si n'veshje, si n'sjellje, e ma e rendesishmja ZANIN
<3 <3<3<3

Author — ALba Beyonce

Author

Gjithmonë me Kënga HITE, ju Lumtë 🌹👏👏

Author — Fatbardh Rufati

Author

Era dhe fjalet mu m'beten ndjenjat dhe malli me treten trupin sot te ftoht e kam akull zemra ime jam ti se din e vazhdon godet si thik lodhe shpirtin qe ta dha gjith dashurin mos harro se kur thyesh nuk genjen edhe jeten me ta fal per ty ja vlen...

Author — fortesa Neziraj

Author

Mos harrooo se kur thyesh nuk gennjen edhe jeten me ta fal per tye ja vlen... e bukur kjo keng ♡♡

Author — Saranda Sulejmani

Author

Thjesht ndjenje nga fillimi I cdo tingulli 🙏♥️👌🙌O ZERI EMBEL O DRIT!! TE KENDOFTE ZEMRA MOJ SHERBETLIJE!!

Author — adelina vasa

Author

Era dhe fjalet mu m'beten ndjenjat dhe malli me treten trupin sot te ftoht e kam akull zemra ime jam ti se din e vazhdon godet si thik lodhe shpirtin qe ta dha gjith dashurin mos harro se kur thyesh nuk genjen edhe jeten me ta fal per ty ja vlen.04.11.2017

Author — Shkupjanja shkupi

Author

Shum me pelqejne kenget e tua Shkurte Gashi
Je person unik me ze te mrekullueshem dhe nje stil perfekt
Un degjoj kenget e shum viteve me perpara ne qershor 2020

Author — Eglantina Prenga

Author

boo ca zeri qe ka kjo Shkurte Gashi, , cdo kenge qe kendon eshte fantastikeee...ka nje ze brilant ..

Author — mistreci berat

Author

Bravo Flori i papare je ... Shkurta si gjithmone e veqant 

Author — sMooKe Weed

Author

kur e degjova kete keng thash je ma e mira😊

Author — albiona ferizi

Author

super muzik  Shkurte Gashi complimente  per ty  suksese

Author — Egii BoSsi

Author

te kenaq shpirtin muzika jote reale fjalet e yua bravo

Author — Gina Kiptiu

Author

❤mos harroo❤o zot po e mir kjo kang..💋💋😢bravoo Shkurtee te duu qumm❤💜

Author — Valerina Hoti

Author

Cdo kenge qe kendon eshte super fare ;)

Author — mistreci berat

Author

Shkurte Gashi eshte nje femer shum e bukur😍sigurisht dhe kenga eshte e bukur.🌺

Author — Tina Dubois

Author

Teper Bukur Kjo Balade, Fantastikee <3

Author — Fuat Ajvazi

Author

pervec se je e bukur ke dhe nje ze te mrekullushem 😊

Author — Alex Xhija