Qendresa Batllava - Dashni e huj (Official Video HD)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 5 лет ago
preview_player
UCUd0P7GJ_6UiLcIpfKH9sCQ


💬 Comments
Author

BRAVO !!! Qendrese sa pér Ballada dhe Vujte je No. #1 ... Vazhdo dhe suksesi vjen automatikisht ;)

Author — Niko Basha

Author

Qendresa je shume e fancme te lumte goja
dhe ty te knoft zemra..♥️♥️

Author — BEKO Istrefi

Author

komplimente per dukjen kengen dhe Klipin Qendresaa je shume e mire te pershendes shumeee e shume sukesese te deshiroje ❤️❤️😭😭😭😭😭

Author — VLORA TAHIRI 🦋

Author

Ju degjova per here te pare dhe kenaqesi qe degjoj nje kenge shume te bukur dhe kendim bravoroz nga ty Qendresa, te lumte

Author — redona dashi

Author

Jeni shum e Merkullushme. Me ke Lendu me ket Keng te bukur Te Lumt RESPEKT 🙏🙏

Author — Memi

Author

Te lumt qendresa vetem vazhdo se per balada je shum e mir ❤👏

Author — Elona💜

Author

👑 jone shume suksese emeriton ke nje ze teper te bukur👌👌👏👏👏🖒

Author — Fitore Maliqi

Author

Shumm shumm emir teksti zeri sigjith her Qendresa naknaq meket ze te embel sukse teme tutjeshme yll imuzikes respekte edashur 😙😙😚❤❤

Author — Zura Ismaili

Author

Nëse ju keni një llogari libër fytyrë unë jam i impresionuar me të vërtetë me rezultatet befasues e magji dashurisë që ka çuar në bashkimin e mua dhe ish tim, të gjitha në sajë të *Dr Aladin Madhe Spell*

Author — Andrew Jackson

Author

mrekulli bashke me kengen bravo dhe suksese.

Author — Ilir Mustafaj

Author

Bravo qendresa Keng e mire Respekt 👏👏👍

Author — agim azemi

Author

Gjithqka perfekt te lumt suksese Qendresa❤. Nje tekst qe ti lun telat e zemres 💔💘💘

Author — Besnikrie Ahmetaj

Author

Te lumt goja e vetem sukses per ty zemer 😍👌

Author — qendresa kallaba

Author

Balada me e bukur deri me tash qe kam degjuar te lumte 💖💖👍👍👏👏

Author — Hi !

Author

bravo qendresa ke nje ze te mrekullushumm veq suksese me tetujeshme ylli je ❤👄👑

Author — Menda 1411

Author

Met vertet balad shum e mirr me nje videoklip fenomenal..Sukse edhe ma shum Qendresa ..qenke unikate me zanin si bylbyl e met knaq zemren..Prsh nga Suedia ( Växjo)

Author — Samko Samkoni

Author

suksese Qendresa shumm kenga e mirr❤🔥👌

Author — dafina 10

Author

Shumë rrënqethëse për ata që e ndjejnë me shpirt :'(

Author — Anony Mous

Author

Suksses qendresa je e mrekulushme e ke nje Za phenomenal je talent e vertet si artiste dhe Muzikante zoti ta dhasht at qe e deshiron veq Perpara ska mu nal 👌💪❤❤

Author — Batllava Musik

Author

Nje keng shum e bukur ka koh te gjat qe skam ndegjue balad ma te mir sukses ne jet

Author — Saudi Mehmeti