Hekurani ft. Vjosa Emini - Te dua (Official Video 4K)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UCqvMHT_8Q73n-HSi3TlRXwg

Teksti & Muzika: Hekuran Krasniqi
Sax: Genc Leka
Prod by Heki

Available on:

💬 Comments
Author

Sinqerisht falemnderit shume dhe respekt pa fund.

Author — Hekuran Krasniqi

Author

Best combination ever 👍 this is called excellence, bravoooo 👏👏👏

Author — Laura Belagio

Author

Hekuran kenget tuaja jan jeta .urime te dyve .👍👍👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏👋👋👋👋👋

Author — Jxjxjx Mslsos

Author

Qe 20 vite Këngetari im i preferuar, faleminderit për zerin dhe talentin qe ke 👏👏

Author — Albulena Balaj

Author

E gjith bota le ta din, dashurija ska kufi ❤❤❤. Edhe nje HIT pe me te mirve. Love it!!!

Author — Senire Senire

Author

Si gjithmon kenge te mrekullueshme 👏👌👌respekt per ju 👋🇬🇧

Author — AvA Pod

Author

Kenget e hekuranit jane te "pavdekshme "
Hit mbetet AJO ME MBYTI me pelqen shum kjo kenge 🤗🤗🤗

Author — Elo Smart

Author

Te Bekofte Zoti se na heq stresin me kto kenget e tuja Hekuran 🙏🙏🙏

Author — Mimoza mimoza

Author

Super duet complimenti kjo këngë ka karakter Shqiptaris ❤️🇦🇱🎸📀👍😎🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Author — Sulejman Arifaj

Author

Super kenga, ju lumte dyve
Suksese pa fund🥂

Author — Anita Gj

Author

Zerin tend dhe te gjitha kenget tua I adhuroj♥️❤😘
Suksese.

Author — Arsilda Silda

Author

Te kendoft zemra gjithmone Heki! I love your Music ❤️

Author — Egzon Haxhaj

Author

Ooo sa kang e lezetshme per ndigjim si qdo her nji duet i mrekullueshem suksese 👏👏👏👌🌍🔥🔥🔥🔥🔥♥️

Author — Sana Z

Author

suksese te dy shum bukur jeni te mrekullushem 🔥🔥🌟🌟

Author — dorina dorina

Author

Si gjithmon o mrekullueshëm.. suksese nga zemra kengetari im i preferuar

Author — Moza Borici

Author

Erdhe koha e kengeve qe do ta freskojne veren....

Author — Dardan Gjinolli

Author

Shum kenge e bukur 👌😊
bravo Hekuran . 👍👍👍👍👍👍👍

Author — resa rexhepi

Author

Super si gjithmonë, suksese te dyve 😍😍

Author — MANU MUCA

Author

Muzika është ajo që t'i freskon ndjenjat komplimente 👐🇦🇱👐
Respekte ☝️

Author — Ben Demiri

Author

Hekurani eshte me i miri te gjitha kenget i ka super😍🥰🥰

Author — Liljana Deda