Dea Duraku - Motra Ime

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 3 years ago
preview_player
UCVQLGYjK5NLWbXOWTFYd90g

Dea Duraku. 12 years old. It's my first song. :) Enjoy.
Follow me in Instagram - deadurakuofficial

💬 Comments
Author

Sa bukur 👌ishalla ju dhuron Zoti krejt lumturin e Botes🙏

Author — J Z

Author

Zoti ju bekofte🙏paci fate me Jet! Lum kushe ka moter!

Author — N. A.

Author

Shum emocione na zgjove o zemer e bukur! Lum perind qe ju kan. Supriza ma e bukur deri tani qe kam pae! Qifti u trashigoft!

Author — Sanije Haziri

Author

Zemra e vogel mashalla ciftit ju uroj jete te lumtur zoti ju dhente dashuri🙏⭐

Author — Jeni Xhameta

Author

NA BERE TE LOTOJM EDHE NE OJ ZEMER..LUM MOTRA QE TEKA..E LUME PRINDRIT QE JU KAN..JETE TE LUMYUR..

Author — PUNE DORE

Author

🥂lum si ti qe ke nje moter si princess qoftsh gjithmon te lumture 🥂 kosov shqip

Author — Rovena Lorena

Author

Zoti u bekoft 🙏e kalofshi Jeten si ne perralla u plakshi bashk 💞🤝👰🤴💐🌹👆si dy diamant 💎

Author — Artjola dobra

Author

Na emocionove dhe neve zemra vogel me trashigime cifti shum simpatik te dy

Author — Magda Magda

Author

Ohhh sa surpriz e bukur te trashegohesh zmr e jet te lumtur❤

Author — Tina tina

Author

Vajzat jan shum te dashura per nana bab vlla e per moter po kur tu ju vjen koha me shku 😭😭😢😢😢 paqi fat ne jet qifti i bukur

Author — Amar Shashivari

Author

oo sa supriz e mir jom myt tu kajt 👏👍😍❤

Author — Anais Didier

Author

U trashigofshi ishalla gjithmon jeni te lumtur 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 oh sa bukur moj qik ke kendu me shtine te qaj gjithmon te lumtur qofshi💎💎💎💎💎🙏🙏🙏🙏🙏

Author — E. b

Author

Nusja bukuroshe jet te gjat e te lumtur sa malet

Author — Thaci Fife