ALBOS - Me Thane

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 2 months ago
preview_player
UCyorb0RXa4oTfCnntkGNO6A

Text & Music: ALBOS (Studio Inrecords)
Video: BUG PRODUCTION


Follow Bug Music on...

💬 Comments
Author

10 vite qe Jam I dashuruar me nje vajz por qe sesht ne krahet e mi por t dikujt tj pavarsisht kesaj un e dua me shpirt dhe pse larg e smund ta shoh kurr me kete Keng me kujton ate 🥺

Author — Miri

Author

Si ishte ajo thënie? Të tjerë Duam, të tjerë na Duan, e me të tjerë përfundojm 🥺 Big Song 👏👏

Author — Brunilda Vogli

Author

Albani ynë fantastik 👑, absolut më i miri.
Mirësija, freskija dhe energjija jote mbesin ende të pa njohura dhe te pa zbuluara në panoramen e muzikes kosovare.
Je nderi dhe mburrja e te gjithve në Vendlindjen tënde 🎤👑⚘️

Author — Pren Lazraj

Author

Super artist, super kenge … Ju lumte Albos & BUG 💎💎

Author — Bubulina & Blondi

Author

Me than per ty nuk je mir je mbyll ne vetmi me than po qan e sdon me pa kerkan me syyy.legjend Albos bazhdo mos u nal je shum i mir ke me arrit shum suksese

Author — Saimir Rusta

Author

Nje tekst qe te prek ne shpirt bravoo super keng 🥰

Author — AnnaGreiss

Author

Me padurim e kam prit ket keng me ne fund doli 😢😢😢nje keng shum e bukur dhe me nje domethenie shum te madhe respekte dhe suksese te metejshme Albos ❤🥰😢😭😭😭

Author — Xhensila Halo

Author

Të tjerë Duam, të tjerë na Duan, e me të tjerë përfundojm 🥺

Author — E̲n̲d̲e̲t̲ ̲B̲e̲a̲t̲s̲

Author

Ze shum I bukur nje keng kenduar me shpirt vargjet dhe melodia jan perfekt ju uroj suksese!

Author — Flutra Kaca

Author

jetë o tmerr 😢😢, Shume bre rrall martohen qata Qe duhen pernime, ose martohen e del diqka e ndahen😢 jeta e padrejt

Author — Leta Xxx

Author

Super Artisit, shkofsh lart e me lart se e meriton per zerin qe ke, nje keng me shum Ritem!

Author — Anton Pushka

Author

Suksese Albos je Njesh Kena Nejt Ne Klin Bashk e Mban Mend kur Po Bajshe Beata te Pllumi Ne podium Respekt Bro Nga Kiamet1

Author — Has Stars Official

Author

Super keng fuck love ne kete bote qe ka arrit koha fluturojn gocat se u duket jeta fush me lule dhe kur i kan te gjitha se kuptoj ca kerkojn me nga nj djal qe i rri ter kohes me dashuri dhe me cdo gj qe asaj mos ti mungoj dhe te jet e lumtur🤷‍♂️ fuck love in this life

Author — Darius Gega

Author

Per here te par po te ndegjon legjenda I muzikes shiptare mrekulli te lumt ❤️😘

Author — AjanKleaJon

Author

Dashuro me shpirt bej te pamuderen per te dhe ne fund merr zhgenjimin i humb te gjitha 😓😓😓Por s'paska gje me e keqe se besimi, 😓😓😓

Author — Klement Manaj

Author

perheretpar po e ndegjoj veq his voice is melting my heartttt

Author — arbesa latifi

Author

Suksesse albos te lumt texti oshte shum e mir 🫶

Author — Santana Tafaj

Author

Oh sa kenge e buuuukur super 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 shum persona e gjejn veten ne ket keng ne kto fjal 😢😢😢😢😢😢

Author — Brixhilda Makri

Author

Sa shum vuajtje njerzit o njerz njeri duhet kur e kishe ne dor nese ske luftu kur e kishe Mos prit me vujt mbrapa kshuqe zemra gur hec para harrohet edhe mire se shef Aman nje njeri qe ste vlersoj kur te kishte as Ska shance me vujt cdo kush lufton per at qe ka ne krah

Author — Blerina mazari

Author

Albos na emocioneve nje keng me vler shum te madh te kendoft zemra 😔😔😔😔😔😔😔😔😭

Author — Samanda