MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z) 5
UCEafEHdKEWYOnHDJBNmk9jg


Mix/mastered - Marenglen Boja
Violin - Stringirls
Video - Cinematic Albania, Ndfilmpro
Record Studio - Blackout


#matolale #mato #tirona

💬 Comments on the video
Author

Kushdo qe e dha idene per te fut ato violinat n kong, i lumt kari.

Author — Aldo Lena

Author

Ky remiksi me violina 2:24 ma heq zarin 🤪🔥🔥🔥

Author — TheOnly

Author

Ku jon Danoçat e Tirones ? Vec Tironcat e bojn like ket koment 💙 #tiron

Author — BeatZ ZONE

Author

Kush fiton

Matolale - tiron. Like
Finem - k.p.t. Coment
Un Like 💪🏻

Edhe per ata qe Shajn ne ket Koment qeni jua qift mamin😊

Author — Fati Tv

Author

Gjoja me e bukur e konges fjala “Tiron”
dhe pjesa e violines !

Author — Jahmir Hyka

Author

Simboli Tironës It's Matolale .🦅🦅🦅🇦🇱🙏🦅🌟

Author — Eriseldo Dedja

Author

SHKUPI TIRONA
SA LIKE BOHEN
19$89 & 2006

Author — Ever B

Author

Mato laleee🇦🇱😎 Respekte per Tironcit nga Elbasanllit🔥

Author — O Mret

Author

-Matolale - Tirona
-Finem - left the chat...

Author — Araps firmato

Author

Kemi shoqni dhe nga londra londra 🇬🇧🇦🇱❤️❤️👑

Author — Leonardo Cristiano

Author

Nje fjal e madhe qe quhet matolale 😂😂😂

Author — Sferat e Dragoit Z

Author

Text❤️🎶👑

It's Matolale
Tiron Tirona neper zemrat tona
Prej dites si jetojm ne oret e vona
Jetoj per sot se neser ku i dihet o nona
Edhe me vdek do vdesim si kampiona

Tirona Controla
Ka naco dhe goca neper stola
Femna te bukra si spanjolle HOLA
Ina, Kejvina, Melinda, Oriola
Ktu ka pistola jo lodra lodra
Kemi shoqni dhe nga Londra Londra
Femnat me tmira shum t'omla t'omla
Lidhjet e forta me tona tona

Tii nuk e din se ca bohet ne qytetin ton (na na na)
Tii nuk e din se ca bohet ne lagjen ton (no no no)
Nje fjal e modhe qe quhet...
Nje fjal e modhe qe quhet...
Tiron Tiron Ti Ti Tironaa (4x)

Kena luftu per ket zon
Kena luftu per ket ven
Kena luftu per kto lek
E boj me zemer ket sen
Sdum me dit ne per ligje
Sdum me dit as per nen
The best si ky stil Hajde mthuj ku gjen
Ndrron makin po nuk ndrroj ngjyr
Nese ke naj gjo hajde ma mir ma thuj n'ftyr
Kur hedh un kong gjith thojn shyqyr
Se jam person kryesor si rruga Myslym Shyr
Fuck, Ket sen e bej me qef jo hajd se hajd
E mor seriozisht i boj tgjith me qajt
Cunat neper rrug hala bojn street fight
Vi si peshkaqen dhe te kafshoj
Big bite

Tii nuk e din se ca bohet ne qytetin ton (na na na)
Tii nuk e din se ca bohet ne lagjen ton (no no no)
Nje fjal e modhe qe quhet...
Nje fjal e modhe qe quhet...
Tiron Tiron Ti Ti Tironaa (4x)

SUB PLS ❤️❤️❤️

Author — 8 Ball Pool Alb

Author

Te lumte danoco shyqyer qe jemi akoma kaq shum tironsa te lumte bashke me cunat mos e rruj lale ne krah na ke suksese te fala cunave te tirones

Author — Ensi Hoxha

Author

Kush mendon se ky duhet te behet himni i KF Tiranes 😅🔥🔥🔥

Author — EH Zone HD

Author

Finem eshte kalama bythe kurse mato super freestyler, rrapstar

Author — Fabio Gaming

Author

Kjo eshte per tgjithe ata qe kur noizy hodhi freestyle e matos thane"sbo" 😬😎👅
Matolale bish💪 fare😈🏆🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥

💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤
Dhe per tgjith nacut e TIRONES💙👑👑👑

Author — laura OTR

Author

Nuk e di pse por kjo kong m'bon me kcy🤷🏻‍♀️

Author — kidda. tow

Author

Danoça e TIRONES
Respekte per Dajat e tirons

Author — Rei Fressh

Author

Ku jan shqipet tu kallxojm se gjithmon po kallim boten ❤

Author — ndrinjo ndrinjo

Author

Like nese po e prisje...mezi...

LIKE PA DEGJU❤❤❤❤❤
Fan of Matolale😍

Author — Its Klaw baby