Shiny - Modest [prod. 808Mob]

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UCXmldEIADFvxZAdPOnZVBAQ

Shkëputur nga albumi "i Vetëm ne Shtëpi"

Prod. Rec. Mix. & Master: 808Mob
Directed by: Plaku Production (Rejnis & Bojken Plaku)

Connect with Shiny:

💬 Comments
Author

Ma i talentumi n’shqiptari kush thote qe ne gjuhen letrare shqipe nuk del bukur rrepi ta dish se ai person ska kapacitet me mbush vargjet sepse Indriti asht shembulli qe rrepi shqip del perfekt 👏

Author — Alfons Gjini

Author

“Për Lumejt e lanës jam MATI” E ke myyt
Sukse edhe Lart e me Lart😎

Author — Fat Ruci

Author

The eminem of Albania ..this is new generation joo t gjuj me kallash ! Rs my shqipee

Author — illuminati Life

Author

Shiny - MC Doza - G-Up 3 legjenda tgjalla qe sdo vdesin kurr !! 💥🔥 Rrespekte vlla 👏🏻

Author — George Hannover

Author

A.K.A mjeshter i lapsit 😛🤟🔥
shiny tu shkelqy 👌🏻

Author — Tomas Hasanaj

Author

Pa e dgjuar akoma shyqyr na u shtu nje keng ne playlist 🙏🏻

Author — Say Hello

Author

Duke pritur dicka domenthense dhe te bukur nga 1 poet si ty 👍👍👍❤

Author — illuminati Life

Author

Lluni, shiny, niil b, shekspirat e shqiperis🤷🏽‍♂️👍🏼

Author — Eljon Shtembari