AURELA GACE-SHPIRT I SHPIRTIT TIM

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 9 years ago
preview_player
UCDTO_ctmX5YCklvPG5QAGFQ


____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

____________________________

Kompozoi-Orkestroi : Adrian Hila
Teksti : Rozana Radi
Kendon : Aurela Gace
Video : Max Production
Styling : Joni Peci

-~-~~-~~~-~~-~-
Please watch: "AURELA GACE - Koncert Selanik - After Movie "
-~-~~-~~~-~~-~-

💬 Comments
Author

Nje perle e muzikes shqiptare..te pergezoj Aurela per kete talent❤

Author — Alban E

Author

Me kenget e tua je ilac i shpirtit tim.te adhuroj per fuqine e interpretimit dhe mesazhet qe percjell nepermjet kengeve.je e paperseriteshme.

Author — Miranda Muhametaj

Author

Nje tekst i bukur, nje interpretim i shkelqyer por dhe nje orkestrim i persosur....

Author — shyqo pasha

Author

Aurela je e madhe, nje realizim i shkelqyer si i klipit, zerit dhe sidomos performanca jote, super kenge nje nga me te bukurat qe kam degjuar dhe si kam hequr syte per asnje cast nga ty :) urimet me te mira e dashur

Author — K.J .95.AJ.17

Author

shipirti shpirtit tim, ,,,me ngjall emocione sa here e degjoj !!! je shume e mire Aurela Gace te adhuroj je kengetarja ime preferume #1 !!

Author — dido kajla

Author

Kenge fantastike.Me rrenqeth mishin sa here e degjoi. Bravo Rozana Radit per tekstin! :)

Author — Iva Kuci

Author

e pavdekshme kjo kenge!! Aurela unike ne llojin e saj !! 😍

Author — Jonida Velo

Author

Aurela je e nje kengetaret qe kendon kenge te lehte e popullore te ka lezet aurela ....e madhe aurela

Author — Artana Kollarja

Author

Balada e dashurise sime...ne diten time me te pahaŕueshme😇

Author — Anida Keri Cala

Author

Aurela punon per KUALITET jo per KUANTITET! Kengtare e rradhè, suksese :)

Author — Alber Tina

Author

Me vjen keq qe shqiptaret nuk dine te vlersojne muziken e vertete, pra te t'berit ART. Na mbyti komercializmi, e kenge si kjo jane si gjylpona ne kasht. Flm!

Author — Tufina Watches

Author

Sa te prita, sa te doja,
e s'u lodha te kerkoja,
kur u zgjova, kur te preka,
foli shpirti une te gjeta...
kur me puthe kur me preke
kur me flisje mendoja me vete,
e bertita zemra ime e kam gjetur gjysmen

ahh shpirti im me


Author — Tu Sai

Author

Une pa frym, un pa forc kisha mbetur
Ma pine si nje cigare dashurine
Nuk besoja se nje dit, do te takoja.. tani u bere shpirt i shpirtit tim
... Per zemren time .. <3 Te dua ..

Author — Ohne Dich

Author

Greetings from Hong Kong...I exceedingly love your

Author — Świętopełk Élijah

Author

Uaaau !!! Vullkan i dashuris.Interpretim i mbrekullushem real magjepshem!!! Aurel zerin tend e dua shume

Author — Alkelo

Author

Nje super kenge, tekst shum I bukur, melodia yll..Aurela qe I jep ngjyre cdo gjeje qe kendon fantastike
P.s meriton me shum view

Author — whoami

Author

kenga me e mrekullushme qe kam degju ndonjeher, plot ndjenje dhe lumturi

Author — xhoana beka

Author

Bravo Aurela e madhe, mi dhurove dites kuptim .Te dua shuuuum e jam krenar per ARTIN e vertet Shqiptar...Per kete me se shumti jam krenar qe jam SHQIPTAR edhe pse te ndar pa drejtesisht....

Author — Martin Nicaj

Author

Cfare kenge, cfare emocioni, cfare ARTISTEEEE 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Author — dritatesyrit

Author

Ndieje dashurinë time eshte fuqia madheshtore e muzikes mos degjoni kisha e xhamia, se mbi te gjitha eshte dahuria

Author — Nikola Dajlani