Gofile Paplekaj - Fjalët e shpirtit

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 1 years ago
preview_player
UCUU5H2LgHFPfZxOG3QKPWOw

Gofile Paplekaj - Fjalët e shpirtit

Music: Pjeter Kola
Lyrics: Pjeter Kola
Mastered: Roland Cukaj

Connect with Gofile Paplekaj:


#gofilepaplekaj #popullore #folk

💬 Comments
Author

Nje kenge e mrekullushme.Te falrnderoj per keto verge te mahnitshme. Te uroj suksese ne kengen dhe jeten tuaj familiare. Hysniu nga Italia

Author — Hysni Mata

Author

Te lumte goja jeni e mrekullusheme brava respektoi shume mirnjohese naten

Author — Francesco Krasniqi

Author

Respektoi shume mirnjohese e mrekullueshme brava respektoi shume

Author — Francesco Krasniqi

Author

Shum bukur Dibrane te lumtur gjithmon kshtu veproni. Muzafer jam Vijen fsh.Simnic. .👍

Author — Muzafer Camili

Author

te knoft zemra se na knaqe me ket kange

Author — anduen music

Author

Me flokt e gjata e tzeza si te kanga e shqiptaret e turqis ki dal shum bukur si edhe veshja komtare shum e mir

Author — ajsvwuhabq gwgauquvqva