Tregim Popullor 'Dhëndri i Shkretë' - Short Film

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Published 2 years ago
preview_player
UCS4eIHOtRK9Jw44lEAMIyJw

Film Televiziv i mbështetur dhe financuar nga Radio Televizioni Shtetëror i Maqedonisë së Veriut - TVM2.
I realizuar nga FrameIn Production.


💬 Comments
Author

Ooo kurrr mos u nalni ju jeni vertet Aktor me plot Kuptimin e Fjales
100% kultur
100% tradicional
100% Real
100%Domethenes
0% BANALITET
Respekt pa Fund..

Author — Music Production

Author

Jeni te mrekullueshem me secilin tregim qe e keni realizuar ne menyren me perfekte me vende kaq te bukura te lashta.Te jepni nje ndjenje shume te mire, te ktheni ne kohe.Vetem vazhdoni xhironi sa me shume filma keshtu👏🏼

Author — dona donna

Author

Pershendetje nga Franca.Jeni nje ekip fantastik qe luani po aq me zemer dhe shum real.Me shum endje ju pres per cdo video short filem qe e postoni.Ju kshilloj mos te ndryshoni te futni banalitete dhe cullakhana.Vazhdoni me punen se do mbeten histori filmat e juaj.

Author — Valdet Nuredini

Author

Faleminderit per te fjalor per fjal te urta popullore dhe per nderin e te parevè tan qe i kujton dhe iman te gjalla RRESPEKY PA FUND

Author — Ali Krosi

Author

shume faleminderit qe na mundesoni keto perla. Respekt nga Laberia 🇦🇱

Author — SEA ALB

Author

Faleminderit shumë që publikoni video të tilla, nuk na lejoni ta harrojmë traditat dhe zakonet tona kombëtare shqiptare! Faleminderit shumë edhe njëherë tl gjithë filmat janë shumë të mrekullueshëm dhe interesant vetëm vazhdoni në këtë mënyrë duke na argëtuar me filma të tillë! 😍😍😍

Author — Pelasgian Kingdom

Author

Filma te pa vdekshem keni realizuar sinqerisht na keni kenaq me traditat Shqiptare, suksese gjithmone keta aktoret nuk i njoh mund tna tregoni ju lutem, dhe jete te gjate kinematografia me keto lloj filmash love all nga Londra

Author — Shyqyri Isaku

Author

Edhe pse jam shum e Re thmi shummm po me pelqejn kto filma shum te mir me kuptim edhe gjithashtu po t mesojn shum .VAZHDONI 🙏🏼🤩

Author — Elsa Rexhaj

Author

Per mendim timin ma mire shikoj keto tregimet dhe gjirimet e juaja sesa keto te vitit te ri tuli qyrri ka dal ne TV bre nenen ja
Respekt per punen tuaj ✌

Author — A. Kukaj

Author

Respekt per te gjithe stafin realizues. Aktoret i kane luajtur rolet ne menyre te persosur.

Author — Mehmet Mehmeti

Author

ARTISTA ju lumt per punen e mrekullueshme cka jeni duke e ber. ne kemi nevoj per mi dit vlerat kombtare shqiptare . suksese ne pun e inshaallah realizojni sa me shum filma me vlera kombtare shqiotare.

Author — ammar saliu

Author

Respekt aktoreve dhe te gjith grupit vetem vazhdoni sepse është film 100% i mrekullueshem Respekt

Author — Bujqesia Maqedoni.

Author

Nje histori qe duhet permendur e nxjerr mesime nga. Rinia e sodit metvertet nje film pertu pasur zili sa thjesht ekjarte ju lumte reqizorve dhe aktorve

Author — ll

Author

23:43 edhe 24:28 me lot kam qesh hahahaha 😂😂😂 ky aktori “Isa” shume mire po luan qdo tregim popullor 👏🏻👏🏻

Author — Kosova♡re

Author

Pershendetje nga slovenia ju lumt per kete film ❤️✌🏼

Author — arianit gashi

Author

Shpresojm qe rinia Shqiptare te ju percjell sa me shum keto filmat e shkurter te juaj, dhe shpresojm qe te vetdisohen. Ndersa juve ju pergezoj per punen qe beni, jeni met vertet Fantastik 👏.

Author — Toni Alboz

Author

Përshendetje nga shkodra🇦🇱🇦🇱
Bravo ju qoftë jeni te pa par veç vazhdoni na kenqet me kto super filma

Author — I am shkodran albanian

Author

Hallall ju qoft për kto tregime, Zemra mal mu ba, aktor te perkryer histori të papara bravo vazhdoni kshu.

Author — Go Goli

Author

Ju lumt, vazhdoni keshte sepse kemi nevoje te shiqojme keso filma kaq te bukur e idilik, sepse na mbyti cullakhanja, filmat, kenget, emisionet pa kurfar vlere morale, shoqerore e kombetare, ne keto short film e juaj, jane te gjitha, pune te mbare e mos u ndalni!

Author — Nderim Rexha

Author

Ju lumtë jeni aktorë shumë të mirë ju kisha lutë vetem me vazhdue edhe mos mu ndal. SUKSESE ❤

Author — Labii