Rukje per Msysh, Qetsim, Gjum, Sherim me Kuran

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UCJI5ybsCoUDS2ArM-NyOSmA

Rukje per Msysh, Rukje per Qetsim, Rukje per Gjum, Rukje per Sherim me Kuran

💬 Comments
Author

O allah ndihmoje familjen time!
O allah me ndihmo mua te sherohem!
O allah ndihmoi te gjithe njerzit qe kerkojne derman ng ty!

Author — Anisa Bardhi

Author

Se di se qfare kisha ber pa ket Sure pasi qe Covid-19 qe 5 muaj me ka len nje lodhje te madhe, qdo dy jave skam apetit si dhe nje panik dhe te gjitha keto po i tejkaloj vetem me keto Sure se bashku me femijet e mi, elhamdulilah po me ndihmon shum 🤲🤲🤲Allahu Ekber, Allahu ju shperbleft me tgjitha te mirat e tij jarabi 🤲🤲🤲

Author — Zylfije Mani

Author

Djali im sa e ndegjon e zen gjumi menjiher edhe nese osht tu qajt qetsohet menjiher 🤲 Allah i plotfuqishmi meshiruesi meshirbersi! O zot i madh na fal dhe na meshiro me meshiren tende me te madhe Amin 🤲

Author — L F

Author

Allahu na rujt nga te kuqijat e botes.

Author — Edin Hasani

Author

Me emrin tend o Allahu ynë inshalla urtohet djali im .Qetsoje e sheroje qdo femijë ne qdo vend te botes .Amin inshallah.

Author — lola lora

Author

Allah me ndihmo mua,
Allah ndihmoje familjen time,
Allah ndihmoje popullin tim shqiptar,
Allah ndihmoji gjith muslimanet ku do qe kan te drejte ne luftrat e tye,
Allah na i liro te burgosurit e pa fajshem,
Allah mundsoja kafshaten e bukes c'do prindi per femijet e tij,
Allah na lehteso ne sprovat e tua,
Allah mos e bej asnje nen qe te qaj per femijen e saj,
Allah mos e bej qe asnje femij te ndjej mungesen e prinderve,
Allah na shero nga smundjet,
Allah na bej qe te jetojme faqebardh.

Allah na mundeso qe te ecim ne bahcet e xhenetit, e na largo mga zjarrmet e xhehenemit!

Un besoj me zemer, dhe deklaroj me goj, se Allahu eshte nje, e se Muhamedi( paqja qoft me te) eshte i derguari i fundit dhe me i miri!

AMIN....

Author — Gostivari69 Pollogu

Author

O Zot largoma Ankthin .. o All-llah ndihmom nuk gjej ilaq askund pos tek ti

Author — iprishtina1

Author

O Allah te lutem me ndihmo per shendet te femijeve dhe shendetin tim.Jepna Allah jete dhe shendete. Na largo ziliqaret dhe njerezit e lige. Na prit rrezikun dhe na jepe Harmoni me femijet dhe te behen femijet me femi dhe pasuri. Faleminderit Allah per gjitheshka dhe mbrojtjen .Te lutem Allah me jet fat per vete dhe Femijet. Me ndihmo Te Lutem

Author — Ferzilete Brahimaj

Author

O allah me ndimoh ma hiq stresin ankthin dhe merzitjen qe kam, e me mbro nga cdo e keqe mua dhe familjen time . Allahu esht i madh ☝🏻

Author — Ilia Careli

Author

O allah mqetso ma ruj motren e babin dhe ma pas qu mamin xhenet inshallah ☝🏻🕋❤️

Author — Rikzz Zt

Author

Suret ma te mira per mua🥰femit e mije i mer gjumi sa i ndegjiojne keto sure Allahu ju shperblefte juve dhe gjithe komentusit🤲🏻

Author — Mimi Kadri

Author

O Allah me fal gabimet e mia, te lutem me ndihmo femijet te je ne ne rruge te mbare e te behen te hajrit ma rruaj burrin nga cdo e keqe, prinderit qe jetoj et vetem ne jemi ne émigracion, le rruaj vellezerit e mi🤲🤲🤲

Author — S

Author

Djali im eshte vetem nje muaj qe na erdhi ne jete (ENUR) qe do te thote ALLAHU ESHTE DRIT E QIEJVE DHE E TOKES dhe vetem me kete RUKJE e zene gjumi dhe qetesohet kur qane Zot Faleminderit qe na solle ne jete nje Drite

Author — Dorzana Rrahmani

Author

Elhamdulilah! 🤲
Allah një e i pa shoq, ndihmo familjen time, dy yjet e mij te vegjel te cilet i kap shpesh syri keq, i kam si drita🤲🤲 Kenaqem shpirterisht kur degjoj kete sure

Author — A B

Author

O allahi te lutem shummm me ndihmo ta kaloj semundjen time akthin depresjonin pa gjumsin zot jo vetem mua por te gjith ata qe jan semur sheroj Amin🙏🙌🙌

Author — Nuhi Uksmajli

Author

O Allah i pranj xhynahet teme t lutem m fal e m shnash me mu e mruj mu elle ata qi du amin 🕋🤲😳😐😑

Author — ARR Shkoder

Author

O allah ndihmoj djalit tem Altinit per shendet e mësim te shkolles o allah ndihmoj qe mos të norvozohet o allah o alla o allah ndihmoj 🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏

Author — Zane Zane

Author

Allahu eshte nje e ska tjeter...askush tjeter dhe asgje tjeter smund te adhurohet dhe falenderohet per vec Atij..🙏🙏❣❣

Author — alesje gjoshi

Author

O allah ndihmoje vellaun Tim Te qohet ne 1 vjeqsh esht amin

Author — Liridona Krasniqi

Author

Zoti ju bekoft o zot ma shero babin tim o zot jepja lirimin e trupit le te behet familje

Author — Neale Abdyli