Dionis Delia & Lisa Bujaj - Fjalet e shpirtit (Official video 4K)

  • 🎬 Video
  • ℹ️ Description
preview_player
UC5dtzBrir6yWfpEgNxSMtrQ

Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti

#tvbluesky #muzikeshqip #hiteshqip
Dionis Delia & Lisa Bujaj - Fjalet e shpirtit ( Official video 4K )

💬 Comments
Author

Diçka është e sigurt!
Kur krijohen teksti & muzika nga Pjetër Kola, orkestrimi nga Behar Neli dhe këndohen nga bylbylat e Verit, kënga vlerësohet në maksimum.
Goja ju lumtë Dionis Delia & Lisa.

Author — DukaNOPI

Author

Rrespekt Ju Lumt Zemera Pershendetje nga Dardania YLLIRIAN 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Flamur Zhitia

Author

O ju kendofte zemra❤️❤️ Sa qart e qfar zani Dhe qdo gja bukur Bravo

Author — Loreta Marku

Author

Bravi zemra ju kendofte gjithmon artista suksese ne vazhdim 👏👏👋

Author — lule curri

Author

U sa bukur, ju kendoft zemra gjithmone 👍👍🇦🇱🇦🇱

Author — Hana Frangaj

Author

O goja te lumte shoki se bash kong te bukur paske qit o DIONIS djali te kendofte shpirti dhe 💖 per jet e mot, respekte nga ITALIA nga une MERI mbesa e uroj suksese te dyve.

Author — Taulant Hoxha

Author

Ju Kendoft Zemra ju lumt per kangen🙏👏👏

Author — shkodra shkodra

Author

Muzika, interpretimi dhe mjedis perfekt.Ju kendofte zemra !!

Author — Dj Nikolla

Author

Zemra te knoft Dionis Delia shum bukur shpresojm se shpejt te na kendosh ne Cassano d'adda urime🥂🥂🥂🥂🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Esmeralda Zefi

Author

Ju lumte zani juaj si bilbili rrjedh i paster si si uje burimi jemi krenar per ju o yje te malesise se zani juaj kumbon i embel ne telat e ciftelise suksese paci shendet ejete

Author — artela2018 artela2018

Author

Ju kendoft zemra gjithe jeten tuaj. Jeni legjenda e kombit shqiptar. Respekte per ju. Suksese .

Author — vasil marashi

Author

Kenge shum e bukur ju kendoft shpirti gjithmone

Author — Azem Morina

Author

Shume bukur ju knofte zemra ku gjinet ky vend ku asht knu kanga

Author — Prel Deda

Author

Muzika e mire bukuri natyrore kenge shum e bukur folklorike respekt ju pershendes nga Tetova.

Author — Nizam Iljazi

Author

Ju kendoft. Zemra te dyve suksese Liza Bujaj 🔥🇦🇱⭐️👍🏼

Author — nicola nik

Author

Interpretimi juaj i perkryer po ashtu edhe koreografia ne nje nivel shume te larte po nuk mund te rri pa permendur punen e perkryer te shokut tim te femijerise Behar Nelit qe me orkestrimin e tij virtuoz ia rrit vlerat kesaj kenge....suksese te metejshme ju uroj dhe sa me shume bashkepunime ne te ardhmen....

Author — fatmir selita

Author

Ju lumt goja oj locka e jeme me at za si bilbili ne pranveres.😢😢😢👌👍👏✍️👋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Author — Adlea Jashari

Author

Ska si muzika e vallja .Shqiptare ju kendoft zemra artista rrofshi e kendofshi gjithmon 💯🇦🇱👌🔥🔥ju pershendes nga Londra, 👋

Author — Artjola dobra

Author

Gjtihecka mrekulli;kenga, vallja, muzika, veshja, natyra! Kendofshi e vallzofshi gjithmone!

Author — Kroni9

Author

Kenge shume e bukur te Uroj Suksese e cdo te mir ne jet !⭐️🌹🌸👸💗

Author — Liliana Bunjaj